رفتن به مطلب
eilee

مشکل با فروشگاه ساز جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
دو تا مشکل با فروشگاه ساز جومینا دارم.
1- ویرچومارت قادر به resize کردن تصاویر نیست. گزینه ی فعال سازی ساخت تصاویر کوچک به صورت خودکار را فعال کردم و برای آن طول و عرض مشخص کرده ام اما وقتی تصاویر محصولات رو وارد می کنم تصاویر کوچک محصولات با طول و عرضی که من وارد کردم مطابق نیست و هر تصویری یک اندازه دارد. وقتی که محصول رو ذخیره میکنم هیچ خطایی هم مبنی بر اینکه قادر بر ریسایز کردن تصویر نیست دریافت نمیکنم.
2-می خواهم قیمت محصولاتم را فقط خریدارانی که در سایت ثبت نام کرده اند و login کرده اند ببینند. برای این کار در قسمت گروه خریداران گزینه ی فعال سازی نمایش قیمت مخصوص برای گروه خریداران را فعال کرده ام اما نمی دانم این قیمت مخصوص را برای محصولم کجا باید تعریف کنم؟
خیلی ممنون
------------------------------------------------
دوستان کسی نیست که بهم کمک کنه؟
لطفا یکی کمکم کنه، :( خیلی کارم گیره!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

دو تا مشکل با فروشگاه ساز جومینا دارم.

1- ویرچومارت قادر به resize کردن تصاویر نیست. گزینه ی فعال سازی ساخت تصاویر کوچک به صورت خودکار را فعال کردم و برای آن طول و عرض مشخص کرده ام اما وقتی تصاویر محصولات رو وارد می کنم تصاویر کوچک محصولات با طول و عرضی که من وارد کردم مطابق نیست و هر تصویری یک اندازه دارد. وقتی که محصول رو ذخیره میکنم هیچ خطایی هم مبنی بر اینکه قادر بر ریسایز کردن تصویر نیست دریافت نمیکنم.

2-می خواهم قیمت محصولاتم را فقط خریدارانی که در سایت ثبت نام کرده اند و login کرده اند ببینند. برای این کار در قسمت گروه خریداران گزینه ی فعال سازی نمایش قیمت مخصوص برای گروه خریداران را فعال کرده ام اما نمی دانم این قیمت مخصوص را برای محصولم کجا باید تعریف کنم؟

خیلی ممنون

دوستان کسی نیست که بهم کمک کنه؟

لطفا یکی کمکم کنه، :( خیلی کارم گیره!

سلام

من هم دقیقا همین مشکل را دارم

ویرچومارت قادر به resize کردن تصاویر نیست. وقتی زبان را فارسی می کنم این مشکل پیش میاد. در انگلیسی درسته.

خیلی تعجب میکنم چرا انجمن های فارسی جوملا اینقدر ضعیف هستن. من یک سایت ویبولتین هم دارم. چندتا سایت هستن که تا پست نزدی بهت جواب میدن. ولی واسه جوملا نمیدونم چرا اینقدر سوت و کوره همه جا

ویرایش شده توسط mrniceguy

لینک به ارسال

سلام

من هم دقیقا همین مشکل را دارم

ویرچومارت قادر به resize کردن تصاویر نیست. وقتی زبان را فارسی می کنم این مشکل پیش میاد. در انگلیسی درسته.

خیلی تعجب میکنم چرا انجمن های فارسی جوملا اینقدر ضعیف هستن. من یک سایت ویبولتین هم دارم. چندتا سایت هستن که تا پست نزدی بهت جواب میدن. ولی واسه جوملا نمیدونم چرا اینقدر سوت و کوره همه جا

سلام دوست عزیز.

من ویرچوماتم رو به نسخه ی 2.0.22c آپدیت کردم هر دو تا مشکلم برطرف شد.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز.

من ویرچوماتم رو به نسخه ی 2.0.22c آپدیت کردم هر دو تا مشکلم برطرف شد.

سلام دوست من

خوشحالم مشکل شما حل شد ولی مال من ارتباطی با نسخه ویرچومارت نداشت، چون من از آخرین ورژن 2.0.24 استفاده میکنم.

البته خوشبختانه من هم از سایت های خارجی تونستم مشکلم را حل کنم. مشکل از فایل css ویرچومارت برای زبان های راستچین بود که این فایل خالی بود. درستش کردم :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...