رفتن به مطلب
jafar007

درخواست همکاری برای پلاگین پرداخت بانک ملت (مشکل کد رهگیری)

پست های پیشنهاد شده

سلام

گفتم که اولین راه اینه

http://forum.joomina.ir/topic/22962-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D9%84%DA%A9%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%D8%AA-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84/page-2?p=109338#entry109338

اگر نشد نسخه ای از جوم شاپ رو که گفتم نصب کنید، اطلاعات وارد شده در جومشاپتون از بین نمیره (در هر صورت قبل از نصب بک آپ هم تهیه کنید)

درنهایت اگر این هم نشد اطلاعات هاستتون رو برام پ خ کنید تا اوکی کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

گفتم که اولین راه اینه

http://forum.joomina.ir/topic/22962-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D9%84%DA%A9%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%D8%AA-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84/page-2?p=109338#entry109338

اگر نشد نسخه ای از جوم شاپ رو که گفتم نصب کنید، اطلاعات وارد شده در جومشاپتون از بین نمیره (در هر صورت قبل از نصب بک آپ هم تهیه کنید)

درنهایت اگر این هم نشد اطلاعات هاستتون رو برام پ خ کنید تا اوکی کنم

سلام من یک بارفایل راامتحان کردم فروشگاه خراب شد حالااطلاعات هاست راپ خ میکنم برای شما تاشما درست کنید کاردان تمام شد اطلاع بدین

لینک به ارسال

سلام من هم این پلاگین آخری رو نصب کردم متاسفانه فروشگاه خراب شده. در صفحه اول این میاد:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home3/*****/public_html/components/com_jshopping/lib/functions.php on line 643

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home3/*****/public_html/components/com_jshopping/lib/functions.php on line 426

لینک به ارسال

البته آقا رامین عزیز در سایت شما دیدم که باید نسخه جوم شاپینگ شما را نصب کنم ، اما این کار منطقی نیست چون من  چند فروشگاه دارم که نسخه آنها از نسخه شما جدیدتره و کلی تغییرات دیگه توی آنها دادم پس بنابراین نمیتونم از نسخه جوم شاپینگ شما استفاده کنم.لطفا پلاگین را با تمام نسخه ها هماهنگ فرمایید.

لینک به ارسال

سلام اقای انگوتی اعلام کردین جوم3.16رابرای کدرهگیری اماده کردین چگونه مانصب کنیم که اطلاعات جوم فعلی ازبین نره ومشکل کدرهگیری حل بشه لطفا توضیحات کامل بدین

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

آخرین نسخه جوم شاپینگ نیز در سایت قرار گرفته، فکر نمیکنم نیاز به حذف جوم شاپینگ فعلی باشه، آخرین نسخه رو نصب کنید اپدیت میشه و در هر دو نسخه قدیمی و آخرین نسخه کد تراکنش نمایش داده میشه

دوستانی هم که نمیخون جوم شاپینگ دیگه ای رو نصب کنن آموزش تغییرات در جوم شاپینگ فعلی برای نمایش کد تراکنش در همین تاپیک اعلام شده! 

مطالب گفته شده نیازهاتون رو رفع میکنه ولی قبل هر کاری بک آپ داشته باشید از سایت و پایگاه داده خودتون تا شرمنده اطلاعاتتون نشیم 

ویرایش شده توسط رامین انگوتی

لینک به ارسال

سلام

آخرین نسخه جوم شاپینگ نیز در سایت قرار گرفته، فکر نمیکنم نیاز به حذف جوم شاپینگ فعلی باشه، آخرین نسخه رو نصب کنید اپدیت میشه و در هر دو نسخه قدیمی و آخرین نسخه کد تراکنش نمایش داده میشه

دوستانی هم که نمیخون جوم شاپینگ دیگه ای رو نصب کنن آموزش تغییرات در جوم شاپینگ فعلی برای نمایش کد تراکنش در همین تاپیک اعلام شده! 

مطالب گفته شده نیازهاتون رو رفع میکنه ولی قبل هر کاری بک آپ داشته باشید از سایت و پایگاه داده خودتون تا شرمنده اطلاعاتتون نشیم 

سلام من نصب کردم اما این جوم درست فارسی نشده وخیلی ازقسمت هاش انگلیسیه ودرحنگام خرید خطای 404 میده ووارد سبد خرید نمیشه

لینک به ارسال

سلام اقای انگوتی خطای 404 مال جوم شما نبود اما جوم شما فقط منومدیریتش فارسی شده فروشگاهش کاملا انگلیسیه درقسمت مدیریت -محصولات مشکلی که وجود داره نوشته ها یک طرف صفحه است فیلدهاش ان طرف صفحه میشه این مشکلاتش راحل کنید یا حل کنند بچه های تیم جومینا

لینک به ارسال

سلام

موارد مربوط به ترجمه حل شده و از ترجمه خود جومینا استفاده شده است

موارد مدیریت (فیلدها) نیز حل شده است

لینک به ارسال

سلام

موارد مربوط به ترجمه حل شده و از ترجمه خود جومینا استفاده شده است

موارد مدیریت (فیلدها) نیز حل شده است

سلام من نصب کردم فیلد ها درست شده اما فروشگاه من انگلیسیه به بین isfahanbuy.ir

لینک به ارسال

سلام

برید به این مسیر:

components\com_jshopping\lang

ببینید فایل fa-IR.php موجود هست؟

سلام بله موجوده

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام اقای انگوتی پاسخ ندادیدبایدچه کرد

لینک به ارسال

سلام

اگر باشه حتما باید ترجمه رو نشون بده! شما رو یه سایت دیگه هم نصب و تست کنید

سلام من جای دیگری ندارم که تست کنم بنابراین از بچه های جومینا میخوام این جوم شاپینگ که شماره تراکنش رانشون میده ونسخه 3.16.1 رانصب کنند ببینند قسمت فروشگاه فارسی هست وبعداطلاع بدنhttp://www.rmjoomla.ir/component/joomlshopping-joomla2-5.html

لینک به ارسال

سلام

من بخاطر شما دوباره روی جوملای خام نصب کردم بله فارسیه عزیز

سلام باتشکرازشما حالا کسی ازاساتیدمیتونه کمکم کنه ومشکل سایتم بازبان فارسی راحل کنه جومشاپینگ فارسی شده دربخش خرید انگلیسیه وپینوماتیک فارسی جومینا که متن پیاماش فارسی بودانگلیسی شده

لینک به ارسال

سلام باتشکرازشما حالا کسی ازاساتیدمیتونه کمکم کنه ومشکل سایتم بازبان فارسی راحل کنه جومشاپینگ فارسی شده دربخش خرید انگلیسیه وپینوماتیک فارسی جومینا که متن پیاماش فارسی بودانگلیسی شده

سلام کسی نیست راهنمایی کنه چراکامپننت فارسی شده درسایت من انگلیسیه وزبان فارسی رااستفاده نمیکنه

لینک به ارسال

با سلام

خب با توجه به اینکه آقا رامین عزیز هم تست کردند و مشکلی ندیدند من فقط یه حدس میتونم بزنم و اونم اینکه احتمالا" در فایلهای زبان فارسی موردی رو به اشتباه دستکاری کردید که دیگه ترجمه ها لود نمیشه و در نتیجه فایل زبان اصلی فراخوانی میشه

در ضمن اگر در این باره سوال دیگری دارید در تاپیک جدید پیگیر باشید

بحث اصلی این تاپیک در مورد حل مشکل کدپیگیری بوده نه مشکلات ترجمه !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

خواستم فقط تشکری کنم از دوستانی که وقت میزارنو مشکلات دیگران رو حل میکنند.

امید وارم جای دیگه کسی براشون جبران کنه که هیچ وقت منتی سرشون نزاره

با تشکر

لینک به ارسال

درود دوستان

پلاگین جوم شاپینگ تصحیح گردید

نمایش کد تراکنش بعد از خرید درج گردید

همچنین کد تراکنش برای مدیر نیز ایمیل میشه

افزونه آماده و مراحل تست رو میگذرونه

جهت سفارش پیام خصوصی بفرستید

سلام آقا من پلاگین پرداخت بانک ملت برای جوم شاپینگ با کد رهگیری رو می خواهم

لینک به ارسال

سلام

از فایل هایی که گذاشته شده استفاده کنید و اگر به نتیجه نرسیدید در پیام خصوصی مطرح کنید

کدام فایل ها؟

لینک فایل ها را می گذارید؟

لینک به ارسال

سلام

دوستان این جوملا 3 هم این جوم شاپینگ ساپورت میکنه یا فقط برای جوملا 2.5 هست؟

با تشکر

لینک به ارسال

باسلام

دوست عزیز سوال جدید در تاپیک جدید

الان آخه این سوال تو این تاپیک مفهومی داره؟؟؟

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...