رفتن به مطلب
Lalipa

مشکل با ذخیره تنظیمات

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به جومینایی های عزیز

مشکل من با ذخیره تنظیمات مربوط به ویرچومارت و جوم شاپینگ هست .

من از جوملا نسخه 2.5 استفاده میکنم به همراه نسخه فارسی جوم شاپینگ جومینا . در بعضی از قسمت ها که میخوام تنظیمات را ذخیره کنم ، یه محض کلیک کردن روی ذخیره تنظیمات ، مرورگر من صفحه سفیدی به من نشون میده و وقتی که برمیگیردم مجددا ببینم که تنظیمات اعمال شده میبینم که هیچ تغیری نکرده .

این مشکل با ویچومارت بیشتر از جوم شاپینگ هست .

ویرایش شده توسط Lalipa

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در قسمت مهاجرت ويرچومارت افزونه رو ريست كن ببين درست ميشه يا نه. توجه كن كه اگر محصول تعريف كردي با اينكار همه محصولات پاك ميشه...

لینک به ارسال

الان ویرچومارت را نصب ندارم و دارم از جوم شاپینگ استفاده میکنم و اینو هم باید بگم که این مشکل از همون ابتدا بعد از نصب کامپوننت به وجود میاد .

به عنوان مثال این اتفاق در قسمت قیمت ارسال رخ میده

----------------------------------------

دوستان کسی نظری نداره که چرا این اتفاق رخ میده ؟ من از جوملای جومینا به همراه جوم شاپینگ وبژه استفاده میکنم

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، شما در هر زمان و شرایطی اگر دچار صفحه سفید شدید میبایست نمایش پیامهای خطا رو فعال کنید و سپس بر اساس اون خطا اقدام به رفع مشکل کنید

اگر سایتتون روی هاست قرار دارد از ادمین سرورتون درخواست کنید که نمایش پیامهای خطا رو براتون فعال کنه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...