رفتن به مطلب
ecomp.ir

کد فایل فلش با لینک

پست های پیشنهاد شده

سلام

من برای گذاشتن بنر تبلیغاتی با فرمت فلش ،میخوام از فایل html دستی اسفتاده کنم. از یه کد استفاده مینکم اما بنر من لینک دار نمیشه یعنی با کلیک بر روی اون هیچ اتفاقی نمی افته ، از چه کدی استفاده کنم تا با کلیک بر روی فلش ، وارد سایت مقصد بشه

ممنون:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

خدمت شما:

در کد بالا اگر دقت کنید مشخص هست کجا باید لینک سایت مورد نظر و کجا لینک تصویر فلش رو قرار دهید. همینطور می تونید سایزش رو هم تغییر دهید...

در ضمن سعی کنید برای قرار دادن کد از افزونه jumi استفاده کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

این کدش خیلی خوبه

اون بنر من هم لینک دار مییشه اما مشخص نیست که لینک داره

یعنی در همه جا وقتی ماوس میره روی روی بنری که لینک داره ، شکل ماوس به شکل دست تبدیل میشه

اما با این کد ، در ماوس تغییری حاصل نمیشه و بیننده نمیفهمه که این فلش لینک داره

کدی دیگه دوستان در نظر ندارند؟

ممنون:thankyou:

لینک به ارسال

من زیاد سر در نمیارم ولی شاید این کد به دردت بخوره:blush:

></pre>
<table width="100%" style="line-height:60px;"></t

از کد برای کذاشتن بنر داخل انجمنم استفاده می کنم(البته برای قرار دادن 2تا بنر کنار هم)

اگه این کد به دردتونم نخورد ببخشید دیگه:blush:

لینک به ارسال

با سلام

کدی که براتون قرار دادم وقتی موس روی بنر فلش تون بره به شکل دست می شه و مشخصه که لینک داره!

کد رو درست قرار دادید؟

اما کار اصولی این هست که شما هنگام ساخت بنر فلش بصورت لینک دار طراحیش کنید... اگر هم لینک دار کردن در طراحی فراموش شد با کد بالا براحتی لینک دار می شه و با قرار گیری موس روی بنر شکلش بصورت دست می شه...

پیروز باشید

لینک به ارسال

با سلام

کدی که براتون قرار دادم وقتی موس روی بنر فلش تون بره به شکل دست می شه و مشخصه که لینک داره!

کد رو درست قرار دادید؟

اما کار اصولی این هست که شما هنگام ساخت بنر فلش بصورت لینک دار طراحیش کنید... اگر هم لینک دار کردن در طراحی فراموش شد با کد بالا براحتی لینک دار می شه و با قرار گیری موس روی بنر شکلش بصورت دست می شه...

پیروز باشید

من این کد قرار دادم و کار کرد ولی موس که میاید روی فلاش کار نمیکند و همچنین میخواستم بدونم چطور میتونم یک نوشته زیره این فلاش بنویسم و لینک بدهم به این نوشته؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...

با تشکر

لینک به ارسال

درود بر شما برای قرار دادن فایل فلش در قالب میتونید در خود قالبتون این فایل را در موقعیت دلخواه فراخوانی نمایید البته یکم باید با کد نویسی برای قالب آشنا باشید به هر حال کد نمونه را برای شما قرار دادم

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

<br /><!--<br />swfobject.registerObject("FlashID");<br />//--><br />

لینک به ارسال

درود بر شما برای قرار دادن فایل فلش در قالب میتونید در خود قالبتون این فایل را در موقعیت دلخواه فراخوانی نمایید البته یکم باید با کد نویسی برای قالب آشنا باشید به هر حال کد نمونه را برای شما قرار دادم

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

با درود فراوان

آقای تهرانی ممنون از راهنمایی

من در سایت که دارم میسازم یک هدر فلش قرار دادم که از این کد استفاده کردم و بدونه مشکل داره کار میکنه در تمام مروگرها، و سوالی داشتم :

۱-) کد شما تقریبا مثل کدی هست که من به کار بردم ولی خیلی کد شما تکمیل تر هست! تفاوتشان چیه که اگر بهتره مال شماره بکار ببرم...

۲-) سوال دیگر هم این هست که شما در کد که قرار دادید از ورژن فلش پلیر ۶ استفاده کردید و من هم همین کارو کردم ولی وقتی از فلش پلیر ۹ استفاده کردم کیفیت فلش من ۲ برابر شد و چرا از ۶ استفاده میشه در صورتی که با ورژن های بالاتر کیفیت بیشتر میشه؟

۳-) کلا این کد که شما قرار دادین باید در در قالب دستکاری کرد من دنباله کد هستم که ماننده کد که آقای فرحزادیان عزیز گذاشتن باشه که فقط بتونم در قسمته پایین صفحه یک نوشته هم اضافه کنم که بتونم اون نوشته زیر فلاش لینک بدم، چون میخوام برای یک بنر فلش این کد را استفاده کنم ...

ممنون از تمام راهنمایی ها و انجمن خوبی که دارید

لینک به ارسال

درود بر شما

برای فلش پلیر میتونید نسخه ان را 9 کنید مشکلی نداره که اما در مورد اینکه این کد کامل تره دلیلیش اینه که یک قسمتهایی مثل اگر کاربر فلش نداشت لینک دانلود فلش را بهش بده و .. به این کد اضافه شده

لینک به ارسال

[من در سایت که دارم میسازم یک هدر فلش قرار دادم که از این کد استفاده کردم و بدونه مشکل داره کار میکنه در تمام مروگرها، و سوالی داشتم :

سلام

این کدی که برای فلش تعریف کردید را کجای سایت باید قرار داد؟

لینک به ارسال

[من در سایت که دارم میسازم یک هدر فلش قرار دادم که از این کد استفاده کردم و بدونه مشکل داره کار میکنه در تمام مروگرها، و سوالی داشتم :

سلام

این کدی که برای فلش تعریف کردید را کجای سایت باید قرار داد؟

این کدها در فایل ایندکس قالب باید استفاده شوند

حافظ خدایت باش

لینک به ارسال

مرسی برای راهنماییت

ولی نمی دونم کجا دارم اشتباه می کنم که هیچ تغییری نکرد :-/

لینک به ارسال

سلام

احتمالا در آدرس دهی اشتباهی رخ داده

شما ادرس فایل فلش رو همونطوری که تو کد بالا هست گذاشتی؟

ادری فایل رو اینطوری بذار ببین درست میشه

به جای ادرس دهی به این شکل

اینجوری بنویس

[code]

لینک به ارسال

سلام

احتمالا در آدرس دهی اشتباهی رخ داده

شما ادرس فایل فلش رو همونطوری که تو کد بالا هست گذاشتی؟

ادری فایل رو اینطوری بذار ببین درست میشه

به جای ادرس دهی به این شکل

اینجوری بنویس

[code]

مشکلم رو کلا یه جور دیگه حل کردم.

فقط صفحه اول سایتم که introduction هست Htmli طراحی شده. برای اینکه تو این صفحه هم نمایش بده از این کد استفاده کردم. ولی نشون نمی ده

[php][/php]

[/align]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...