رفتن به مطلب
reza6367

انتخاب و ثبت سفارش کالا

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من به یک افزونه نیاز دارم که محصول محصول رو بتونم قرار بدم و بعد مشتری هر محصول رو بتونه به سبد سفارش اضافه کنه و این سفارش به مدیر ایمیل بشه ، نیاز به پرداخت هزینه و اتصال به بانک هم تیست، محصولات هم چون کاشی هستن باید حتما تصویرش نمایش داده بشه یه افزونه پیدا کردم به اسم :

rokquickcart

فقط مشکلش اینه که دسته بندی نمیشه کرد و بعدش هم وارد محیط پردخت میشه اگه کسی بتونی همین رو گسترش بده هزینه هم داشته باشه مشکلی نداره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از ویرچومارت استفاده کنید و کافیه پرداخت رو به بانک متصل نکنید

خیلی پیچیده میشه این کامپوننت که معرفی کردم کارم رو راه میندازه فقط دسته بندی نداره

لینک به ارسال

نه پیچیدگی خاصی نداره

یه مجموعه تعریف میکنیدو برای مجموعه محصول تعریف میکنید. و بعد برای نشان دادن محصولات مربوط به اون مجموعه براش منو میسازید

لینک به ارسال

نه پیچیدگی خاصی نداره

یه مجموعه تعریف میکنیدو برای مجموعه محصول تعریف میکنید. و بعد برای نشان دادن محصولات مربوط به اون مجموعه براش منو میسازید

امکان انتخاب رنگ رو برای هر محصول داریم تو ویرچو ؟ یا اینکه بتونه کاربر به صورت تصویری انتخاب کنه رنگ یا مدل رو ؟

لینک به ارسال

بله. برای این کار فیلد سفارشی از نوع رنگ میسازین. برای مثال وب سایت بنده رو مشاهده نمایید. قسمت محصولاتم دارای سایز و رنگ هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...