رفتن به مطلب
Armando

کامپوننت افزودن فروشگاه به همراه خرید آنلاین و ارسال اس ام اس

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

من نیاز به یه کامپوننت دارم که روی جوملا نصب بشه و بهم امکان اضافه کردن یکسری محصول به سبک فروشگاهی با قیمت ، سبد خرید ، اطلاعات بیشتر رو داشته باشه

همچنین میخوام بازدید کننده بتونه محصول رو بصورت آنلاین با کارت های بانکی ( درگاه های پرداخت آنلاین ) خریداری کرده و پس از پرداخت موفقیت آمیز ضمن برگشت به سایت و دادن کد رهگیری و ... دو اس ام اس یکی برای خریدار و یکی برای فروشنده ارسال بشه

راستش خیلی پکیج دیدم و کاملا گیج شدم از Joomshop بگیر تا فروشگاه هایی مثل قاصدک و باران و Virtuamart و خلاصه اصلا نمیدونم کدومش میتونه این نیازهام رو بر آورده کنه

ممنون میشم دوستانی که تجربه ای در این کار دارن راهنمایی کنن ،‌ کدوم کامپوننت از نظره امکانات و همچنین عدم ایجاد اشکال با قالب سایت مناسب منه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با این امکانات که اشاره کردید فک کنم بهترین انتخاب همون ویرچومارت باشه

چون اکثر این افزونه ها براش نوشته شده بصورت رایگان و خود جومینا هم منتشر شده

لینک به ارسال

سلام

با این امکانات که اشاره کردید فک کنم بهترین انتخاب همون ویرچومارت باشه

چون اکثر این افزونه ها براش نوشته شده بصورت رایگان و خود جومینا هم منتشر شده

ممنون از راهنمایی تون

فقط من شنیدم ویرچومارت خیلی سنگین هست و سرعت لود صفحه رو کم میکنه و گاهی قالب رو به هم میریزه ، این حرفا درسته یا شایعست ؟

لینک به ارسال

خواهش میکنم

سنگین که نه ولی خب نسبت به مثلا جوم شاپینگ بله یکم سنگین تره ولی خب طبیعیه امکانات بیشتر داره

در مورد قالب هم نه من تا حالا باهاش مشکل نداشتم اگر کار استاندارد باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد

لینک به ارسال

خواهش میکنم

سنگین که نه ولی خب نسبت به مثلا جوم شاپینگ بله یکم سنگین تره ولی خب طبیعیه امکانات بیشتر داره

در مورد قالب هم نه من تا حالا باهاش مشکل نداشتم اگر کار استاندارد باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد

مرسی دوست عزیز

ولی چرا اینقدر این فروشگاه ها ÷یچیدست و قالب رو به هم میریزه و درست چینش نمیشه > با اینکه من خودم هم طرح قالب برا جوملا و ورد÷رس میزنم ولی این خیلی بد قلقه

لینک به ارسال

درود بر شما

خوب شما که قالب جوملا را کامل می شناسید

فقط کافیه این افزونه را هم بشناسید تا با جور در بیارید.

البته به قول استاد دفاعی که اگر استاندارد باشه مشکلی نیست. :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...