رفتن به مطلب
rasol296

مشکل فعال کردن "مدیریت جامع کاربران - جومینا Community Builder"

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

من خیلی تازه کارم و از جوملا چیز زیادی نمیدونم واقعا ممنون میشم اگه اساتید راهنمایی کنن

من از کامپونت مدیریت جامع کاربران - جومینا Community Builder استفاده میکنم به خاطر اینکه توی فیدهای فرم ثبت نام پیش فرض جوملا 2.5 تلفن وجود نداره و امکاناتش کمه این کامپونت رو نصب کردم اما چندتا مشکل دارم:

1) پس از نصب کامپونت میخام صفحه ثبت نام پیش فرض سایت با صفحه ثبت نام کامپونت عوض شه ولی هرچی سرچ کردم اموزشی ندیدم فقط یه پلاگین واسه این کامپونت بود که هیچ جا پیدا نشد.

2)در صفحه ثبت نام کامپونت بعد از زدن دکمه ثبت نام این ارور رو میبینم "Fatal error: Call to undefined method JAccess::add_object() in /home3/mydimoi1/public_html/libraries/joomla/database/table/user.php on line 233"

لطفا راهنمایی کنید.با تشکر

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با عرض سلام مجدد

من مشکل اول رو با پلاگینی که خودتون قرار دادین حل کردم ولی مشکل دوم همچنان وجود داره.پس از زدن دکمه ثبت یه صفحه میاد با این ارور"Fatal error: Call to undefined method JAccess::add_object() in /home3/mydimoi1/public_html/libraries/joomla/database/table/user.php on line 233"

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

جوملاتون رو به آخرین نسخه ، بروزرسانی کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

با عرض سلام مجدد

مشکلات بنده با راهنمایی و جستجو در مطالب انجمن خوبتون حل شد و نمونه فرم ساخته شده هم :

http://mydimo.ir/index.php/component/comprofiler/registers

فقط یه مشکل جدید دارم.وقتی که توی فرم کاربر میخاد مشخصات رو وارد کنه و ثبت نام کنه اجبارا ازش ایمیل میخاد در صورتی که من فید ایمیل رو اختیاریش کردم توی تنظیمات کامپوننت.لطفا راهنمایی بفرمائید

لینک به ارسال

با سلام

اگر فعالسازی کاربرانتون بصورتی باشه که لینک فعالسازی به ایمیلشون ارسال بشه در اینصورت فیلد ایمیل یک فیلد اجباری محسوب میشه تا لینک به اون ایمیل ارسال بشه

در قسمت تنظیمات در سربرگ ثبت نام گزینه "نیاز به تایید ایمیل" رو میتونید روی خیر قرار بدید . در اینصورت لینک فعالسازی ارسال نمیشه و با توجه به سایر تنظیمات ، فعالسازی توسط مدیر و یا بصورت خودکار انجام میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اگر فعالسازی کاربرانتون بصورتی باشه که لینک فعالسازی به ایمیلشون ارسال بشه در اینصورت فیلد ایمیل یک فیلد اجباری محسوب میشه تا لینک به اون ایمیل ارسال بشه

در قسمت تنظیمات در سربرگ ثبت نام گزینه "نیاز به تایید ایمیل" رو میتونید روی خیر قرار بدید . در اینصورت لینک فعالسازی ارسال نمیشه و با توجه به سایر تنظیمات ، فعالسازی توسط مدیر و یا بصورت خودکار انجام میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

من این کار رو هم انجام دادم ولی باز پس از زدن ثبت نام یه ارور میاد که میگه "لطفا یک ایمیل صحیح را وارد کنید"

لینک به ارسال

سلام دوستان

نخواستم تاپیک جداگانه ای ایجاد کنم، چون سوالم مرتبط با عنوان همین تاپیک است

از Community Builder برای سایت استفاده کردم، چون هدفم ویرایش اطلاعات شخصی و همچنین اضافه کردن فیلد به فرم ثبت نام بود.

1- حالا می خوام اگر کاربری برای اولین بار است که وارد سایت میشود، کنترل پنل کاربری برایش بصورت خودکار باز شود و امکان ویرایش اطلاعات را داشته باشد

2- یک گزینه به منو کاربر اضافه کردم که کاربر بتواند پروفایلش رو ببیند و ویرایش کند، اما در صفحه پروفایل دکمه انجمن هست که نیازی به آن ندارم، از کجا می توانم آنرا حذف کنم؟

3- در همان صفحه ویرایش، نمی خوام امکان ویرایش تصویر کاربری وجود داشته باشد. برای حذف آن چه باید کرد؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

تب cb میتونیددر قسمت فیلدها، برای هر فیلد مشخص کنید توسط کاربر قابل ویرایش باشد یا خیر

یک قسمتی هم هست با عنوان زبانه ها اگر اشتباه نکنم که تو اون میتونید زبانه های موجود رو حذف و یا اضافه کنید

لینک به ارسال

تنظیمات کلی فرم را انجام دادم، اما مشکل اصلی در اینجاست که سه فیلد زبان و ادیتور و منطقه زمانی که در یک فیلد param قرار دارد رو چجوری می تونم غیرفعال کنم؟

همچنین این افزونه در قالب که قرار گرفت، تقریبا بهمریخت.

مثلا یک لیست شامل چند textbox , combo box دارد. همه مرتب در یک ستون قرار دارند، درحالیکه combo box ها به سمت چپ فرم چسبیده اند و ظاهر فرم بهمریخته است

چجوری ظاهرش رو درست کنم؟

آخه فایل css هم نداشت که بتونم فونتش رو عوض کنم <_<

لینک به ارسال

سلام

بله معمولا قالب های مختلف روی ظاهر افزونه ها هم تاثیر میذارن

اگر به هم ریخته میتونید از طریق فایل css قالبتون درستش کنید

باید css بلد باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...