رفتن به مطلب
ali2000

مشکل در استفاده از فلش همراه با xml

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خواستم که یک فایل فلش رو تو جوملا بزارم منتها این فایل فلشم همراه با xml هست در واقع یک گالری همراه با xml هست حالا وقتی تو جوملا addesh می کنم به من نشون نمی ده ، مشکل از چیه ؟

چیکار می تونم بکنم ، ؟

اصلا ماژولی ، چیزی هست که بشه فلش های همراه با xml رو نمایش بده ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در این مورد هم در انجمن قبلاً بحث شده

اگر می خواهید فایل فلش را در قالب خود استفاده کنید ، باید قالب خود را در نرم افزاری ویرایشگری مانند DREAMWEAVER باز کنید و فلش را به هر قسمت از قالب که خواستید اضافه کنیدو قالب را به صورت دستی آپلود کنید و بعد فایل فلش و فایل XML را هر جا که در قالب مسیر داده اید با هم هر دو را یک جا آپلود کنید تا فایل فلش دسترسی به XML داشته باشد .

اگر می خواهید در قسمت های ماژول و یا محتوا از آن استفاده کنید باید از افزونه های جوملا که برای اینکار ساخته شده اند استفاده کنید .

لینک به ارسال

ببینید من می خوام این گالری فلش xml به نمایش در بیارم ، نه اینکه در کل قالب اضافش کنم ، ؟

حالا وقتی اونو با استفاده از ادیتور جوملا می آرم به من نشون نمی ده ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز

شما گالری فلش رو از طریق لینک آور فراخوانی کنید.

اگر درست متوجه شده باشم شما یک گالری دارید که بصورت فلش هست و اطلاعات عکسها در یک فایل xml ذخیره شده است

شما گالری را در یک پوشه قرار دهید و از طریق لینک آور یا iframe فراخوانی کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ایجاد گالری فلش در جوملا افزونه های زیادی است. اگر می خواهید جوملای شما یکپارچه باشد فقط از الحاقات خودش استفاده کنید و از اسکریپت های دیگر در جوملا استفاده نکنید .

افزونه های ایجاد گالری به صورت جی کوئری و فلش بسیار است . سرچ کنید پیدا می کنید .

لینک به ارسال

ببینید ، من می خوام این گالری رو توی صفحه ی گالریم اضافه کنم .

نمی دونم چرا وقتی فلش رو اضافه می کنم ، به من نشون نمی ده .

http://dl.joomina.ir/file.php?file=619e99121bf1398d303cb6fe080ac5d3

آخه ، مجبورم فقط اینو استفاده کنم ، کلا راهی نیست که به جز اینکه اینو توی قالب اضافه کنم ، بتونم توی یک صفحه جدا بیارم ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز

اگر گالری فلشی که شما میخواهید استفاده کنید به این صورت هست که یک فایل index.html دارد که فایل فلش را لود میکند

شما دورن ایندکس چک کنید که فایل دیگری هم لود میشود یا خیر

البته اگر فایل ایندکس را توسط iframe لود کنید به شرطی که لود گالری فلش بصورت مستقل مشکل نداشته باشد گالری بدون مشکل لود میشود

دوست عزیز

دیدم گالری را پیوست کردید

شما گالری را درون یک پوشه قرار دهید و با ifram فایل preview.html را فراخوانی کنید

و اگر خواستید برای گالری خودتون منو بسازید یا از افزونه تبدیل ماژول به کامپونت استفاده کنید و یا iframe رو در یک موقعیت قرار دهید و نمایش اون رو فقط در یک منو فعال کنید و یا ....... که بیشتر سلیقه ای هست

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...