رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز من از نسخه جی دانلود1.9استفاده می کنم . هنگامی که از قسمت آپلود در درون خود سایت اقدام می کنم پس از پر نمودن فرم و کلیک بر روی ارسال فایل با ارور404 که کامپوننت را یافت نکرد روبه رو می شوم . با اینکه من امکان آپلود را برای همه فعال کرده ام اما چه به صورت ناشناس و چه با آیدی مدیریت کل قادر به آپلود نیستم در صورتی که از درون خود مدیریت جوملا این امکان فراهم است لطفا یک راهنمایی بفرمایید...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

یکبار سئوی جوملا رو غیرفعال و دوباره تست کنید

سطح دسترسی ها رو هم بررسی کنید

اسم فایلی که می خواین اپلود کنید فارسی نیست؟

لینک به ارسال

سلام

یکبار سئوی جوملا رو غیرفعال و دوباره تست کنید

سطح دسترسی ها رو هم بررسی کنید

اسم فایلی که می خواین اپلود کنید فارسی نیست؟

با تشکر از پاسخ شما اما سطوح دسترسی را بررسی نموده ام و همچنین نام ر نیز لاتین وارد کردم اما نشد و نکته یمهم اینکه با غیرفعال کردن تنظیمات سئو جوملا کلا لینک آپلود سنتر بنده باز نمی شود یعنی با کلیک شما بر روی آن صفحه اول سایت را مجددا به شما نمایش می دهد و اصلا وارد آپلود سنتر نمی شود!!!

لینک به ارسال

با تشکر از پاسخ شما اما سطوح دسترسی را بررسی نموده ام و همچنین نام ر نیز لاتین وارد کردم اما نشد و نکته یمهم اینکه با غیرفعال کردن تنظیمات سئو جوملا کلا لینک آپلود سنتر بنده باز نمی شود یعنی با کلیک شما بر روی آن صفحه اول سایت را مجددا به شما نمایش می دهد و اصلا وارد آپلود سنتر نمی شود!!!

چه عجیب پس از چند بار کلیک بر روی منوی آپلود سنتر وارد شدم بدون سئو اما بازهم مشکل اساسی باقی است؟؟!!

لینک به ارسال

دوستان یه کمکی.... یه نظر عنایتی....

من چند روزه الاف شده ام.کسی نمی خواد یه کمکی بکنه؟؟؟

ویرایش شده توسط smell of dream

لینک به ارسال

سلام

مشکل اصلی نسخه جی دانلود شماست

نسخه 1.9 مخصوص جوملاهای 1.6 و 1.7 هستش و با 2.5 مشکل داره تو انجمن جی دانلود هم اینو نوشته

http://www.jdownloads.com/forum/index.php?topic=4834.0

شما اینو تست کن

http://www.jdownloads.com/index.php?option=com_jdownloads&Itemid=133&task=view.download&catid=33&cid=320

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...