رفتن به مطلب
computer_prospect

ایجاد یک صفحه html

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

دوستان من جستجو کردم اما به نتیجه نرسیدم که چطور میشه یک صفحه ایجاد کرد مانند توضیح زیر:

من یک عکس دارم و زیر این عکس چند تا دکمه دارم . می خوام در این عکس زمانی که موس روی دکمه ها رفت رنگ دکمه ها تغییر کنه (mouseover) و زوی آنها کلیک کرد به یک صفحه دیگه بره. اگر کسی از دوستان یک نمونه کد رو به من بدن من خودم یاد میگیرم. مشکل من این هست که بر روی این عکس بزرگ چند دکمه وجود داره .

تصویر اول همون عکس یزرگ من هست

5cbbb76afe79d17e1.jpg

تصویر دوم زمانی هست که موس میاد روی دکمه ها

5cbb78fcacc223a22.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

خب اینکه خیلی ساده است . کافیه هر دکمه را بصورت یک تصویر جداگانه در یک دایو قرار بدید و با استفاده از تگ a آن را لینک دهی کنید بعد برای نمایش تصویر دوم در صورت هاور شدن کافیه در داخل تگ هد یک استایل براش تعریف کنید و به تگ a خاصیت hover: رو اضافه کنید و بکگراند دوم رو براش تعریف کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

خب اینکه خیلی ساده است . کافیه هر دکمه را بصورت یک تصویر جداگانه در یک دایو قرار بدید و با استفاده از تگ a آن را لینک دهی کنید بعد برای نمایش تصویر دوم در صورت هاور شدن کافیه در داخل تگ هد یک استایل براش تعریف کنید و به تگ a خاصیت hover: رو اضافه کنید و بکگراند دوم رو براش تعریف کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون مصطفی جان .  اما این تصویر نمونه بود. ببین مصطفی جان فکر کن تمام تصویر یک از تذهیب استفاده شده پس بین تمام اون دکمه ها تذهیب کار شده. تصویر اول گفتم عکس هست و بین دکمه ها فضای خالی نیست که بشه کلیک کرد داخل عکس هست و تازه تذهیب هم کار شده که در عکس بالا موجود نیست. بعد الان اگر شما دقت کنید تام همه دکمه ها هدیه ما به شما است اما در تصویر اصلی اینجوری نیست و هر کدوم یک نام دارند. خب چطور میشه در یک عکس که روش چندین دکمه کار شده به هر دکمه لینک داد؟ می دونم با خاصیت Map درسته؟ و پس چطور میشه موس اور درست کرد. این روش شما برای زمانی هست (البته فکر می کنم اگر اشتباه می کنم عذر می خوام ) که این دکمه ها جدا باشه از هم. حالا من یک نمونه تصویر دیگر هم قرارمیدم شما ببینید. .

در تصویر اول همانطور که مشاهده می کنید 4 نوشته داریم که اگر با موس روی هرکدوم بریم لینک داره !

4bceb8912c7d68cb1.jpg

تصویر دوم با موس مثلا روی پخش مستقیم حرم رفتیم ، هم تصویر پشت این متن عوض شده هم رنگ متن :

4bcedc25bb518c0e2.jpg

تصویر سوم با موس روی گالری تصاویر رفتیم این هم مانند قبلی تصویر پشت و رنگ عوض شده

4bce2f1931cd3ba03.jpg

همانطور که میبینید هر کدوم که موش روش میاد عوض میشه. چطور باید همچین چیزی بسازم ؟ من کد HTML‌رو می خوام چون در آرتیکل قرار بدم .

ممنون

لینک به ارسال

دوستان من از این کد استفاده کردم اما یکم مشکل داره. لطف می کنید یک امتحان بکنید و نتیجه رو اعلام کنید؟

ممنون

<html>
    <head>
        <style>
            .img{
                background:url('images/stories/1.jpg') no-repeat;
                width:500px;
                height:400px;
                position:fixed;    
                z-index:1;
            }
             .haram{
                margin-left:50px;
                margin-top:50px;                
                width:120px;
                height:40px;
                z-index:-1;            
            }
             .haram:hover{
                background-color:yellow;
                opacity:0.2;
                z-index:-1;
                color:red;
            }
        </style>
    </head>
    <body>
        <div class="img">
             <div class="haram"></div>
             <div class="gallery"></div>
             <div class="zendeginame"></div>
             <div class="faraj"></div>
        </div>

</body>
</html>

لینک به ارسال

با سلام

میتونی با توجه به سورس کدهای فایلی که نوشتم کدنویسی کنید . محتوای تگ بادی رو میتونید در داخل مطلب استفاده کنی و محتوای تگ استایل رو هم به انتهای یکی از فایلهای css قالبت اضافه کن

برای دیدن دمو هم کافیه فایل html رو روی سیستمت اجرا کنی چون برخی آدرسها مناسب هاست نیست و باید ویرایش کنی

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13791631051.zip

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...