رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام خدمت تمام دوستان

من gurujoomla فارسی رو نصب کردم این برنامه فوق العاده هست امکانات بسیار عالی داره

اما یک مشکل دارم با این برنامه و اونم این هست که قسمت پلیر این برنامه فرمت هایی که می خونه این ها است

ax . amv .asf .gif .avi .mp4 .fla .swf .mov .mpg .mpeg .rm

ومن avi .mp4 swf .mov .mpg .mpeg این فرمت ها را امتحان کردم اما فیلم رو نشون نمیده

یک تکه از یک فیلم رو بریدم و به فرمت های بالا تبدیل کردم که بیشترین فایل 5 mb بود و کمترین هم 2 mb بود اما هیچ کدام را به صورت انلاین پخش نکرد لطفا راهنمایی ام بفرمایید

ممنون از راهنمایی شما

لطفا اگر نیاز است از برنامه ای استفاده کنم لینک ان را هم برایم بگذارید بازم ممنون

این را یادم رفت که بگم با فرمت avi نشان میدهد اما یک فیلم 30 ثانیه ای را حدودا 5 6 دقیقه طول می کشد تا لود شود و هیچ کاربری چنین مدتی را صبر نمی کند تا یک تکه فیلم حتی اموزشی 30 ثانیه ای را ببیند 

این هم خطایی که در مواقعی که فایلی جز فایل های نامبرده می خواهیم اپلود کنیم می دهد

post-35852-0-93792700-1378405651_thumb.p

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

به نظرم دو راه داشته باشید

یکی اینکه یا فرمت فیلم ها رو به فرمت قابل قبول برنامه تغیر بدید

یا اینکه تو خود افزونه برنامه نویسی بشه که فرمت های بیشتر قبول کنه

لینک به ارسال

درود بر شما

به نظرم دو راه داشته باشید

یکی اینکه یا فرمت فیلم ها رو به فرمت قابل قبول برنامه تغیر بدید

یا اینکه تو خود افزونه برنامه نویسی بشه که فرمت های بیشتر قبول کنه

سلام ممنون از توجه شما

من avi .mp4 swf .mov .mpg .mpeg این فرمت ها رو اپلود کردم و امتحان کردم اما جز avi که خیلی هم طول میکشه لود شه فرمت دیگه باز نشد 

سرعت من هم 256 هست

من حتی فایلی که مربوط به مدیا بود رو پیدا کردم اما برنامه نویسیم اونقد خوب نیست که بتونم تغییرش بدم

اگر ممکن هست بازم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...