رفتن به مطلب
farkakh

دکمه ثبت مدیریت جامع کاربران - جومینا Community Builder

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی

من در سایتم برای ثبتنام کاربران از افزونه مدیریت جامع کاربران - جومینا  Community Builder استفاده میکنم از جومینا برای ارایه این افزونه قوی کمال تشکر را دارم. چند تا مشکل با این افزونه دارم اگه راهنمایی کنید ممنونم میشم

1- کاربران بعد از ثبتنام و ورود به سایت به قسمتی به نام ((ارسال پیام توسط ایمیل به کاربر بدون نام)) که اثلا نمیخوام چنین قسمتی وجود داشته باشد.

2- در قسمت ویرایش پروفایل. اثلا دکمه ثبت وجود ندارد فقط انصراف فکرکنم ایراد از قالبم باشه رنگه قالب رو کم رنگ کردم تا مشخص بشه.

در نتیجه در قسمت تصویر امکان انتخاب آواتار وجود نداره و در قسمت اطلاعات کاربر امکان ثبت تغیرات وجود نداره!

3- در قسمت اطلاعات کاربر قسمتهایی مثل ((نام کاربری: پست الکترونیک)) فقط خواندنی باشد و غیر قابل تغییر.

http://www.persian-computer.com

با تشکر

ویرایش شده توسط farkakh

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

مورد اول رو من ندیدم و دقیق نمیدونم ولی فکر کنم باید در سربرگ تنظیمات ، تنظیمش کنید

مورد دوم رو وقتی وارد پروفایل میشید یک منوی ویرایش بالای پروفایل هست که از اون طریق میتونید پروفایل را ویرایش کنید و در انتها دو دکمه انصراف و بروزرسانی قرار داره

مورد سوم رو هم میتونید در مدیریت فیلدها ، فیلدهای مربوطه را ویرایش کنید و گزینه "فقط خواندنی برای کاربر" را روی بله قرار بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

ب

با تشکر از پاسخ شما موارد 1و 2 حل شد ممنون. اما

اما همچنان مشکل اصلي يعني نبودن دکمه بروزرسانی در تنظيمات پرو فايل کاربر باقي مونده (لطفا اگر در سايت من ثبنام کنيد و به قسمت تنظيمات پرو فايل برويد خدتون متوجه مشکل مي شويد)
که در اين قسمت هيچ دکمه اي براي ثبت تغييرات و  بروزرسانی وجود ندارد و فقط دکمه انصراف وجود دارد که بعد از زدن اين دکمه انصراف به جاييي که اجازه دسترسي به آن وجود ندارد انتقال داده ميشود!؟

و چجوری یک re-CAPTCHA برای ثبتنام در Community Builder قرار بدم؟
با تشکر
ویرایش شده توسط farhkakh

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...