رفتن به مطلب
maxsoft

مشکل با ادیتور joomlaCK

پست های پیشنهاد شده

سلام

من این افزونه رو از سایت گرفتم و نصبش کردم

ولی موقعی که joomlaCK رو انتخاب و تایید می زنم متاسفانه دیگه نمی تونم وارد نمایش یا ویرایش  مطالب موجود در سایتم بشم و با خطای زیر روبرو می شوم

دلیل این خطا چیه ؟

---------------

500 - یک خطا اتفاق افتاده است

Function '__autoload' not found (function '__autoload' not found or invalid function name)

برگشت به صفحه کنترل

---------------------------

ویرایش شده توسط maxsoft

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اگر منظورتون از سایت ، سایت سازنده نیست ، آخرین نسخه آن را از سایت سازنده دانلود و نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اگر منظورتون از سایت ، سایت سازنده نیست ، آخرین نسخه آن را از سایت سازنده دانلود و نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

نگاه من ادیتور پیش فرض جوملا را به این مرورگر تغییر میدم ولی بعد نمی تونم وارد نوشته ها توی قسمت ادمین بشم

درد من اینه که می خوام از این ادیتور توی جوملام اسفتاده کنم ولی متاسفانه همیشه اون پیغام بالا ظاهر میشه و مجبور میشم دوباره همون قبلیه رو استفاده کنم

لینک به ارسال

سلام

تو خود سایت این ادیتور یه نفر همین سوال رو پرسیده:

http://www.joomlackeditor.com/forum/5-browsers-issues/859-nothing-shown-when-i-change-the-editor-to-fckeditor#876

اگه از ورژن 3.3.1 ادیتور و ورژن 1.6 یا نسخه بتای جوملا استفاده میکنی ظاهرا به خاطر تغییراتی که صورت گرفته این مشکل به وجود میاد!

لینک به ارسال

سلام

تو خود سایت این ادیتور یه نفر همین سوال رو پرسیده:

http://www.joomlackeditor.com/forum/5-browsers-issues/859-nothing-shown-when-i-change-the-editor-to-fckeditor#876

اگه از ورژن 3.3.1 ادیتور و ورژن 1.6 یا نسخه بتای جوملا استفاده میکنی ظاهرا به خاطر تغییراتی که صورت گرفته این مشکل به وجود میاد!

نه من از نسخه 2.5 جومینا ساتفاده می کنم

لینک به ارسال

با سلام

میتونید تو تنظیمات پلاگین ادیتور TinyMCE حالت ادیتور رو بزارید روی توسعه یافته تا امکانات ادیتور بیشتر بشه

اگر هم ادیتور دیگری میخواهید نصب کنید JCE هم ادیتور خوبیه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

میتونید تو تنظیمات پلاگین ادیتور TinyMCE حالت ادیتور رو بزارید روی توسعه یافته تا امکانات ادیتور بیشتر بشه

اگر هم ادیتور دیگری میخواهید نصب کنید JCE هم ادیتور خوبیه

موفق و پیروز باشید

یا حق

نه مشکلم حل نشد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...