رفتن به مطلب
araztmir

فروشگاه دانلود فایل

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید .

بنده یک دی وی دی حاوی 8 گیگ اطلاعات در حدود 1000 تا فایل زیپ شده دارم .می خوام اینا رو برای فروش بزارم.

در کل سناریویی که تو سرم هست :

مشتری وارد سایت ما بشه و تو صفحه اول فقط توضیحاتی در مورد سایت و شرکت + بنررهای تبلیغاتی ببینه .

از قسمت جستجو یا دسته بندی فایل مورد نظرش رو پیدا بکنه و به ازای پرداخت مبلغ فایل به ایمیل مشتری یا بصورت لینک دانلود بر اساس اعتبار 72 ساعته نمایش داده بشه . ( چون می خوام ارشیو ایمیل هم داشته باشم دوست دارم ایمیل و شماره موبایل رو هم جمع کنم ) .

محصولات تصویری ندارند و بیشتر بر اساس اسمشون قابل شناسایی خواهند بود .

یک فروشگاه دیگه هم برای فروش و گرفتن سفارش برای محصولات سخت افزاری مانند لب تاپ و کامپیوتر و شبکه و ... می خو.ام . برای هر محصول توضیحاتی هست و خرید هم بصورت انلاین خواهد بود .

تو اینترنت گشتم اسکریپتهای مختلفی رو برای هر دو فروشگاه معرفی کردند مثله اپن کارت - تومیتو - جومینا - جوم شاپینگ و ... چون خودم به جوملا علاقه دارم و تو این حوزه کار می کنم (جوملا 2.5) برای همین خواستم این فروشگاه رو هم بر اساس جوملا بسازم .

فقط فروشگاه فارسی باشه و از پی لاین درگاه بگیره و قالب سازی و ... هم راحت باشه . هم کاربر و هم مدیریتش آسون باشه .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

جوم شاپینگ امکان خرید فایل را داره و می تونید از اون استفاده کنید از پی لاین هم پشتیبانی می کنه

برای مورد دوم هم میتونید از همین افزونه استفاده کنید

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...