رفتن به مطلب
shahin131

تغییر فونت سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید به دوستان.....

من میخوام فونت سایت رو تغییر بدم و سایزش هم کوچیکتر کنم . البته فقط سایز منوها و ماژولها میخوام کوچیک کنم نه مطالب رو... ولی نوع فونت برای مطالب هم تغییر کنه اشکال نداره.....

میشه راهنماییم کنید....

یه جا نوشته بود که یه کدی رو تو templates.css کپی کن. منم کپی کردم ولی تغییر نکرد. اینم کد..

@font-face
{
font-family: joomlafarsi-bnazanin;
src: url("../fonts/BNazanin.ttf")
    ,url("../fonts/BNazanin.eot"); /  IE9  /
}

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

برای استفاده از فونت فارسی پس از نوشتن font-face می تونید از فونتی که در فونت فیس نوشته شده استفاده کنید

مثلا کد فونت نازنین را بنویسیم و بعد هر جایی که خواستیم تغییر بدیم ازش استفاده کنیم 

font-family:nazanin;

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

برای استفاده از فونت فارسی پس از نوشتن font-face می تونید از فونتی که در فونت فیس نوشته شده استفاده کنید

مثلا کد فونت نازنین را بنویسیم و بعد هر جایی که خواستیم تغییر بدیم ازش استفاده کنیم 

font-family:nazanin;

موفق باشید

یعنی این کدی که من بالا گذاشتم درسته؟ اگه درسته چرا تغییر نکرده امکان داره تو مکان درستی نذاشته باشمش؟

لینک به ارسال

با سلام

کدی که در پست اول قرار دادید تا حدودی نواقصی داره

نمونه کد کامل را در پست شماره 12 تاپیک زیر ببینید

http://forum.joomina.ir/topic/20114-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D9%88%D9%86%D8%AA-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-sj-worldnews/#entry97076

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...