رفتن به مطلب
iranbeylan

الحاقي براي محدود كردم كاربر براي مشاهده ادامه مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من الحاقي مي خوام براي محدود كردن متن مخصوصا ادامه مطلب براي كاربران ميهمان.

البته تو اين سايت همچين پلاگيني بود ولي بخاطر اينكه رو پارسا اسپيس بود حذف شده.

گشتم تو همين سايت ولي پيدا نكردم.

اينم بگم كه توي سايت جومينا هست ولي يكبار نصب كردم كل سايتم رو به هم ريخت.

اگر ميشه راهنمايي كنيد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز قبل از پست دادن سرچ کنید ...

این موضو بارها مورد بحث قرار گرفته است ....

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

برای این کار از پلاگینی که در خود جومینا قبلاً معرفی شده بود می تونی استفاده کنی

این پلاگین برای کسانی خوب است که میخواهند تعداد اعضا رو بیشتر کنند ومیهمانان برای مشاهده ادامه مطلب حتما عضو شوند.طبق گفته سازنده اینپلاگین این خصوصیت رو داره که ادامه متن رو برای موتورهای جستجو محدودنمیکنه و خصوصیت دیگه اینه که میتونید یه لینک به پلاگین بدین تا قبل ازثبت نام به صفحه مورد نظر شما هدایت بشه مثلا صفحه قوانین سایت و بعدااقدام به عضویت کنه.به هر حال ممکنه به کار بعضی ها نیاد و لی من چون درسایت های مختلف میگردم خیلی از کاربران رو دیدم که دنبال این پلاگینهستند.در ضمن ترجمه این پلاگین کار سختی نیست و من روم نمیشه بگم ترجمهکردم فقط به خاطر اینکه دیدم خیلی ها دنبال این پلاگین هستند معرفی کردمدر صورتی خودم از روشی که شما میگین استفاده میکنم.به هر حال در هر سایتسلیقه مدیر سایت اجرا میشه و اگر نیاز باشه این پلاگین کارو خیلی آسونمیکنه.

»» دانلود پلاگین

;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...