رفتن به مطلب
resaneh

حذف آدرس component/k2 از آدرس url صفحات

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

خسته نباشید

من برای افزودن مطالب سایتم از کامپوننت k2 استفاده کردم. اما مشکلی که دارم اینه که نمی خوام موقع باز شدن

آن صفحه از سایت، در آدرس url من  component/k2 دیده بشود. میخوام این قسمت از url صفحات حذف

بشود.

روشی که در جاهای دیگه دوستان پیشنهاد کردند ، تغییراتی در فایل router.php بود که این را برای من کارساز

نبود.و یا استفاده از کامپوننت   joomsef   که این هم برای من کار ساز نبود.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

خسته نباشید

من برای افزودن مطالب سایتم از کامپوننت k2 استفاده کردم. اما مشکلی که دارم اینه که نمی خوام موقع باز شدن

آن صفحه از سایت، در آدرس url من  component/k2 دیده بشود. میخوام این قسمت از url صفحات حذف

بشود.

روشی که در جاهای دیگه دوستان پیشنهاد کردند ، تغییراتی در فایل router.php بود که این را برای من کارساز

نبود.و یا استفاده از کامپوننت   joomsef   که این هم برای من کار ساز نبود.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

نیازی به استفاده از افزونه خاصی نداره فقط با منیو مجموعه هات را لینک بکن

لینک به ارسال

نیازی به استفاده از افزونه خاصی نداره فقط با منیو مجموعه هات را لینک بکن

ممنون از پاسخ سریعی که داده بودین. فقط میشه بیشتر توضیح بدین؟

ممنونتون میشم

لینک به ارسال

سلام

از sh0404sef استفاده کنید

من در سایت خودم استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم باهاش :)

سلام ، ممنون از پاسخ سریعی که ارسال کردین.

اگر از این کامپوننت استفاده کنم، مشکلات دیگری به سایتم اضافه نمیشه؟ و سایت رو سنگین نمی کنه؟

بعد از نصب تنظیم خاصی اگر لازم داره، ممنون میشم توضیح بدین.

متشکرم

لینک به ارسال

سلام

استفاده از این سیستم ها امکانات زیادی دراختیارتون میذاره و میتونید تسلط کامل بر روی آدرس های سایتتون داشته باشید

تنظیماتش خیلی زیاده و گفتنی نیست، فقط اینکه باید نصب و فعال کنید

توصیه هم اینه که بهتره آنلاین تستش نکنید، اول بک آپ بگیرید از سایتتون و روی لوکال نصب و کامل تستش کنید بعد روی سایت اصلی اعمال کنید

در مورد پست دوستمونم که گفتن برای مجموعه هات منو بذاری، یعنی منو ایجاد کنی از نوع مجموعه های k2، اینطوری هم آدرس ها مطابق منو نشون داده میشه

لینک به ارسال

سلام

استفاده از این سیستم ها امکانات زیادی دراختیارتون میذاره و میتونید تسلط کامل بر روی آدرس های سایتتون داشته باشید

تنظیماتش خیلی زیاده و گفتنی نیست، فقط اینکه باید نصب و فعال کنید

توصیه هم اینه که بهتره آنلاین تستش نکنید، اول بک آپ بگیرید از سایتتون و روی لوکال نصب و کامل تستش کنید بعد روی سایت اصلی اعمال کنید

در مورد پست دوستمونم که گفتن برای مجموعه هات منو بذاری، یعنی منو ایجاد کنی از نوع مجموعه های k2، اینطوری هم آدرس ها مطابق منو نشون داده میشه

بسیار سپاسگذارم از پاسختون

لینک به ارسال

بسیار سپاسگذارم از پاسختون

من ترجیحا باید از روش دوم استفاده کنم. منو از نوع  مجموعه های مورد نظرم ایجاد کردم اما منو را منتشر نکردم .چون  مطالب را باید از یک ماژول بخواند. همچنان این مشکل را

در آدرس  urlام دارم. به نظرتان چیکار باید بکنم؟

لینک به ارسال

من ترجیحا باید از روش دوم استفاده کنم. منو از نوع  مجموعه های مورد نظرم ایجاد کردم اما منو را منتشر نکردم .چون  مطالب را باید از یک ماژول بخواند. همچنان این مشکل را

در آدرس  urlام دارم. به نظرتان چیکار باید بکنم؟

خب من دقیقا متوجه نشدم که می خوای چی کار کنی

ولی منیو یی که درست می کنی باید فعال باشه وقتی فعال باشه ماژول هم همون رو لینک می کنه اگه هم که نمی خوای منو ها نمایش داده بشند منو هات رو توی یک گروهی از منیو درست بکن که توی صفحه اصلی نباشه مهم لینک شدن یک مجموعه با منیو هست تا ادرسهات بهینه تر بشه  

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

خب من دقیقا متوجه نشدم که می خوای چی کار کنی

ولی منیو یی که درست می کنی باید فعال باشه وقتی فعال باشه ماژول هم همون رو لینک می کنه اگه هم که نمی خوای منو ها نمایش داده بشند منو هات رو توی یک گروهی از منیو درست بکن که توی صفحه اصلی نباشه مهم لینک شدن یک مجموعه با منیو هست تا ادرسهات بهینه تر بشه  

من یک ماژول آخرین اخبار دارم که در یک پوزیشنی در صفحه اصلی قرار داره. یعنی به ماژول گفتم که فقط در صفحه اصلی نمایش داده بشود.

حالا تمام مطالب این ماژول مشکلی که دارن آدرس url شان است که component/k2 را نشان میدند. حالا من یک منوی پنهانی درست کردم و

ماژول را به آن منو اختصاص دادم. اما از آنجایی که در موقعیت خاصی هم درصفحه اصلی داره به نمایش در می آید، مشکلم حل نشده.به نظرتون

برای این حالت باید چیکار کنم ؟

باز هم ممنونم از صبوریتون :)

ویرایش شده توسط resaneh

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من یک ماژول آخرین اخبار دارم که در یک پوزیشنی در صفحه اصلی قرار داره. یعنی به ماژول گفتم که فقط در صفحه اصلی نمایش داده بشود.

حالا تمام مطالب این ماژول مشکلی که دارن آدرس url شان است که component/k2 را نشان میدند. حالا من یک منوی پنهانی درست کردم و

ماژول را به آن منو اختصاص دادم. اما از آنجایی که در موقعیت خاصی هم درصفحه اصلی داره به نمایش در می آید، مشکلم حل نشده.به نظرتون

برای این حالت باید چیکار کنم ؟

باز هم ممنونم از صبوریتون :)

خب ادرس ها ربطی به ماژول شما ندارن به صورت اساسی اگه شما یک بخش درست کردی و می   خوای که لینکش بهینه هم باش خب باید به مجموعه مورد نظر لینک کنی 

به همون شکلی که مجموعه درست کردی به همون شکل هم لازمه که در منیو لینک ها رو درست کنی ماژول هم همین لینک ها رو نشون می ده وقتی شما لینک به مجموعه ها ایجاد نکرده باشه به صورت پیشفرض می ره روی کی تو کامپوننت ه عنوان مثال:

http://www.example.com/world/asia.html       

خب یک مجموعه به اسم جهان داره و یک زیر مجموعه به اسم آسیا همینطور یه لینک به اسم جهان و یک لینک زیرین به اسم اسیا

::

http://www.suchtv.tv

http://thehill.com

ویرایش شده توسط shigri20

لینک به ارسال

سلام من کامپوننت k2 را نصب کردم  بعدش یک پلاگین نصب کردم حالا اصلا k2 کار نمیکنه حذف کردم دوباره نصبش کردم نشد از توی دیتابیس جدول هاش را پاک کردم نشد به نظر تون چه باید کنم ؟؟

لینک به ارسال

سلام من کامپوننت k2 را نصب کردم  بعدش یک پلاگین نصب کردم حالا اصلا k2 کار نمیکنه حذف کردم دوباره نصبش کردم نشد از توی دیتابیس جدول هاش را پاک کردم نشد به نظر تون چه باید کنم ؟؟

با سلام

سوال جدید در تاپیک جدید ! قوانین...!

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...