رفتن به مطلب
12mory

مشکل در خبرنامه

پست های پیشنهاد شده

سلام من از خبرنامه 2.5 شما استفاده میکنم

که باهاش میشه ایمیلم گرفت

پنلم توی سایت ایرانیان دارم

وقتی فرمو پر میکنم ثبت میزنم

ارور زیر رو میده

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /home3/zhinapar/public_html\includes\defines.php in /home3/zhinapar/public_html/modules/mod_irpayamaknewsletter/submit.php on line 12

Warning: require_once(/home3/zhinapar/public_html\includes\defines.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/zhinapar/public_html/modules/mod_irpayamaknewsletter/submit.php on line 12

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home3/zhinapar/public_html\includes\defines.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/zhinapar/public_html/modules/mod_irpayamaknewsletter/submit.php on line 12

چیکار کنم ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا ( جومینــــــا ) خوش آمدید

ممکنه افزونه ناقص نصب شده باشه . افزونه رو بطور کامل حذف کنید و مجددا" از طریق نصب از پوشه ، نصب کنید

چنانچه مشکل همچنان پابرجا بود ، مشکل را به پشتیبانی سایت پیامک ایرانیان گزارش کنید تا آن را برطرف کنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا ( جومینــــــا ) خوش آمدید

ممکنه افزونه ناقص نصب شده باشه . افزونه رو بطور کامل حذف کنید و مجددا" از طریق نصب از پوشه ، نصب کنید

چنانچه مشکل همچنان پابرجا بود ، مشکل را به پشتیبانی سایت پیامک ایرانیان گزارش کنید تا آن را برطرف کنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام من به پشتیبانی هم فرستادم ولی جوابی نگرفتم

اینجا کسی نیست کمک کنه

از سر پاک کردم ودوباره نصب کردم نشد

چیکار کنم

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، مشکلات افزونه های پیامکی سایت پیامک ایرانیان فقط از طریق پشتیبانی سایت مذکور قابل پیگیری میباشد

تا جاییکه یادمه این افزونه کد شده هستش . در این باب اینجا کسی نمیتونه کمکی کنه

تاپیک بسته شد !

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...