رفتن به مطلب
aliilya

مشکل در درج مطلب جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام

ببخشید من چند روزه وقتی میخوام مطلب جدید تو سایت بزارم صفحه سفید میاد و بعد هم خبری نمیشه.ممنون میشم منو راهنمایی کنین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
با سلام ارور ها فعاله .ولي هيچ اروري نميده فقط ميخواد بره به آدرس مورد نظر. مرورگر هنگ ميكنه و صفحه سفيد ميمونه همين .مشكل هم از مرورگر نيست .همه گزينه هاي جوملا هم درسته فقط همين كه ميخوايم مطلب جديد بزاريم اينجوري ميشه

لینک به ارسال

با سلام

اگر صفحه سفید میشه و پیام خطا رو نشون نمیده یعنی نمایش پیامهای خطا فعال نیست

میتونید فایل لاگ ارورهاتون رو بررسی کنید ببینید چه خطایی ثبت شده و بر اون اساس اقدام به رفعش کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اگر صفحه سفید میشه و پیام خطا رو نشون نمیده یعنی نمایش پیامهای خطا فعال نیست

میتونید فایل لاگ ارورهاتون رو بررسی کنید ببینید چه خطایی ثبت شده و بر اون اساس اقدام به رفعش کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

دوست من فقط اين نوشته روي مرورگر مياد و هيچ اتفاقي نمي افته

http://pesbaz.com/administrator/index.php?option=com_content&sectionid=-1&task=edit&cid[]=1126

يعني صفه سفيد ميمونه

خواهشن كمكم كنيد 

ممنونم

لینک به ارسال

سلام

لطفا در قرار دادن اطلاعات توجه کنید دوست عزیز

پوشتون پسورد داره، ادمین اطلااعات ورود داره،  چطور انتظار دارید دوستان بتونن صفحه مورد نظر رو ببینن؟

میتونید خطای مورد نظر رو اینجا بذارید تا بررسی بشه

لینک به ارسال

با سلام

بخشيد ولي من خطا رو نذاشتم. اون آدرسي كه مرورگر وقتي ميخواد بره به درج مطلب جديد رو گذاشتم كه نميره و اين آدرس مياد و صفحه سفيد ميمونه

http://pesbaz.com/administrator/index.php?option=com_content&sectionid=-1&task=edit&cid[]=1126

لینک به ارسال

سلام

بله معلومه نبایدم بیاره چون sectionid زده 1-  و همچین چیزی کلا غلطه

افزونه خاصی نصب کردید که اینطور شد؟

اگر خودبخود اینطور شده یکبار از اطلاعات فعلی پشتیبان تهیه کنید و سپس آخرین ورژن مربوط به جوملا 1.5 رو در هاست اکسترکت کنید ببینید فرقی میکنه

لینک به ارسال

نه داداشي چيزي نصب نكردم البته ما يه گروهيم ولي معمولا كسي جز من چيزي نصب نميكنه .البته من جوملا 1.5.26 رو كامل دوباره تو هاست ريختم و اكستركت كردم  ولي خبري نشد و همچنان مشكل پا برجاست

لینک به ارسال

با سلام

در صورت تمایل اطلاعات ورود به کنترل پنل هاست + ورود به مدیریت جوملا + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید ، در اولین فرصت بررسی خواهم کرد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

مشکل از کامپوننت JCE بود که با تعویض ادیتور پیشفرض در قسمت تنظیمات اصلی و همچنین غیرفعال کردن پلاگین Editor - jce حل شد !

نمیدونم چیکار کردید که اینطور شده ولی خود کامپوننت خطای 404 میداد . بهتره حذفش کنید و آخرین نسخه آن را نصب و استفاده کنید

فعلا" ادیتور Tiny MCE را براتون پیشفرض قرار دادم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...