رفتن به مطلب
sad

نمایش صفحات اینترو

پست های پیشنهاد شده

سلام یک صفحه ی اینترو ساختم اما نمیدونم چه جوری نمایشش بدم!میشه بگید چه جوری باید این کاررو انجام بدم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

صفحه اینترو که ساختید به نام index.html ذخیره کنید و کل فایل های صفحه اینترویی که ساختید رو در قسمت root هاست و یا اینکه همانجایی که سایتتون رو نصب کردید ایمپورت کنید،کار تمام است و الان وقتی که آدرس سایتتون رو فراخوانی بکنید میبینید که صفحه اینتروی شما بالا میاد

اگر سوالی بود بگید تا راهنمایی کنم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

صفحه اینترو که ساختید به نام index.html ذخیره کنید و کل فایل های صفحه اینترویی که ساختید رو در قسمت root هاست و یا اینکه همانجایی که سایتتون رو نصب کردید ایمپورت کنید،کار تمام است و الان وقتی که آدرس سایتتون رو فراخوانی بکنید میبینید که صفحه اینتروی شما بالا میاد

اگر سوالی بود بگید تا راهنمایی کنم

سلام صفحه ی اینترو من شامل فایل های indexوcssوjs  من دقیق متوجه نشدم میشه بیشتر راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

درود بر شما

همه آنها را همان طور که بود در root قرار بدید

یعنی وقتی زیپ شده است و آپلود کردید در هاست تان فقط extract (از حالت فشرده خارج کردن) کنید

آن فایل index هم که به احتمال خیلی قوی پسوند html باید داشته باشه هم چک کنید که پسوند دیگه ای نباشه فقط html

index.html

لینک به ارسال

درود بر شما

همه آنها را همان طور که بود در root قرار بدید

یعنی وقتی زیپ شده است و آپلود کردید در هاست تان فقط extract (از حالت فشرده خارج کردن) کنید

آن فایل index هم که به احتمال خیلی قوی پسوند html باید داشته باشه هم چک کنید که پسوند دیگه ای نباشه فقط html

index.html

من این کاررو کردم اما صفحه ی اصلی رو  نشون میده.

لینک به ارسال

درود بر شما

بذارید کامل توضیح بدم

اکثر سرورها بر اساس الویت به دنبال فایل های index.html و اگر پیدا نشد دنبال index.php هستند

خوب index.php که فایل اصلی جوملای شماست

پس برای صفحه اینترو و برای اینکه صفحه اینترو قبل از صفحه سایت باز بشه پسوند فایل اصلی صفحه اینترو را index.html می گذارند که کاربر اول این فایل رو ببینه

پس index.html صفحه اینترو باید پیش دیگر فایل های اصلی root باشه تا مرورگر اونو بخونه

فایل های مکمل هم همون جور که در زیپ شده قرار داشتند کنار index.html قرار بدید. حالا یا تو پوشه بوندن یا نبودند فرقی نمی کنه مهم اینه که ادرس دهی تغیر نکنه

امیدوارم متوجه شده باشید

لینک به ارسال

من این کاررو کردم اما صفحه ی اصلی رو  نشون میده.

سلام دوست عزیز

اگر میشه فایلتون را برام ایمیل کنید تا بررسی کنم و مشکل رو حل و در اختیارتون قرار بدم

لینک به ارسال

منم همونهایی که گفتید رو انجام دادم اما نمیشه...روی لوکال تست میکنم

localhost/name sait

اما نمیشه...قالب اینترو هم توی ریشه گذاشتم

ممنون راهنماییم کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...