رفتن به مطلب
dr.nemo13

خطای کامپوننت فروش فایل جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام

من این کامپوننت رو از سایت جومینا دانلود کردم و نصب کردم اما وقتی میخوام ازش استفاده کنم خطای

extension_dir does not exist: /usr/local/lib/extensions

رو میده. پلاگین Source Guardian هم روی سرور نصبه.

لطفا راهنمایی کنید

با سپاس.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. من این کامپوننت رو نصب کردم خطا نمیده اما اصلا کار نمی کنه. فقط پرداخت رو انجام میده اما بعدش نه لینک دانلود رو نشون میده نه به ایمیل می فرسته. خرج امتحانش هم فقط 100 تا تک تومنیه
www.ikarafarin.com

لینک به ارسال

با سلام خیر نصب نیست به مدیر سروتون اطلاع بدید

سلام. من این کامپوننت رو نصب کردم خطا نمیده اما اصلا کار نمی کنه. فقط پرداخت رو انجام میده اما بعدش نه لینک دانلود رو نشون میده نه به ایمیل می فرسته. خرج امتحانش هم فقط 100 تا تک تومنیه

www.ikarafarin.com

به منوی استخدام بروید و فایلی رو که برای فروش گذاشتم مشاهده کنید.

لینک به ارسال

به سرور اطلاع دادم دوباره چک شد.

الان این خطارو میده

Fatal error: Call to undefined function dl() in /home/rswebir/domains/rsweb.ir/public_html/administrator/components/com_rmfileselling/models/list.php on line 2

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

به سرور اطلاع دادم دوباره چک شد.

الان این خطارو میده

Fatal error: Call to undefined function dl() in /home/rswebir/domains/rsweb.ir/public_html/administrator/components/com_rmfileselling/models/list.php on line 2

سلام

تست کردم پرداخت انجام میشه منتهی موقع برگشت کلا هیچی از محتوای صفحتون لود نمیشه که لینک و ... رو بهتون نشون بده

شما با یک قالب دیگه تست کنید

اگر خطای

رو مشاهده میکنید مشکل از لودر سرور شماست

ویرایش شده توسط رامین انگوتی

لینک به ارسال

سلام

تست کردم پرداخت انجام میشه منتهی موقع برگشت کلا هیچی از محتوای صفحتون لود نمیشه که لینک و ... رو بهتون نشون بده

شما با یک قالب دیگه تست کنید

اگر خطای

رو مشاهده میکنید مشکل از لودر سرور شماست

درود

دوست عزیز گویا مشکل شما رفع شده است و فروش فایل با نهایی کرده اید.

ممنون می شوم مارا راهنمایی نمایید.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

آخرین نسخه یا همان ویرایش آخر افزونه را در تاپیک زیر استفاده نمایید

http://forum.joomina.ir/topic/21867-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25-%D9%85%D8%AA%D8%B5%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C-%D9%88-%D9%BE/

ویرایش شده توسط رامین انگوتی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...