رفتن به مطلب
kavpar

فروش پین کد (کارت شارژ)

پست های پیشنهاد شده

سلام من افزونه ای میخوام رو ویر چومارکت برای فروش شارژ و روی  جوملا 2.5 نصب بشه از سایت جومینا دانلود کردم ولی موقع نصب ارور میده!!

نصب افزونه: SQL error file DB function failed with error number 1050

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اون افزونه فک کنم برای جوملا 1.5 بود

بهتر با اقای تهرانی صحبت کنید

کجا میتونم پیدا کنم برای جوملا 2.5 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

درود بر شما

گفته شد با آقای تهرانی صحبت کنید!

شما تماس ایشون در جومینا مارکت است

لینک به ارسال

درود بر شما

گفته شد با آقای تهرانی صحبت کنید!

شما تماس ایشون در جومینا مارکت است

ببخشید یه چند وقتیه جومینا مارکت برام باز نمیشه  با موزیلا و هم گوگل کروم  امتحان کردم تغییر آدرس میده به

http://ww2.joominamarket.com/?folio=7POYGN0G2

لینک به ارسال

لینک به ارسال

لینک به ارسال

با تشکر از تیم مدیریت جومینا و نویسنده آقای انگوتی  من فقط درگاه بانک ملت رو دارم به همین خاطر virtual freer رو  نصب کردم  ولی به بانک ملت متصل نمیشه خطای زیر رو میده :

خطای سیستم

در اتصال به درگاه بانک ملت مشکلی به وجود آمد٬ لطفا از درگاه سایر بانک‌ها استفاده نمایید. خطا: 421

امروز درگاه بانک برام فعال شده  اولین بارمه لطفا اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید مشکل از کجاست ؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، اسکریپت virtual freer تو سایت خودش پشتیبانی داره

مشکلات مربوط به این اسکریپت و افزونه های اتصال به بانک مربوط به آن را در همونجا مطرح کنید

اینجا فقط پیرامون مشکلات و مسائل جوملا بحث و گفتگو میشود

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با تشکر از تیم مدیریت جومینا و نویسنده آقای انگوتی  من فقط درگاه بانک ملت رو دارم به همین خاطر virtual freer رو  نصب کردم  ولی به بانک ملت متصل نمیشه خطای زیر رو میده :

خطای سیستم

در اتصال به درگاه بانک ملت مشکلی به وجود آمد٬ لطفا از درگاه سایر بانک‌ها استفاده نمایید. خطا: 421

امروز درگاه بانک برام فعال شده  اولین بارمه لطفا اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید مشکل از کجاست ؟

سلام

دوست عزیر من خودم با این نرم افزار کار کردم وحال حاضر هم استفاده میکنم شما برای رفع این مشکل بهترین کار این هست که با پشتیبانی نرم افزاری بانک ملت تماس بگیرین خودشون مشکلتون رو حل میکنند در ضمن که تا اونجایی که من میدونم باید ای پی داده شده به بانک باای پی سرور شما همخوانی کامل داشته باشه در غیر این صورت با مشکل مواجه میشین

لینک به ارسال

ممنون درگاه رو ست کردم و یک خرید انجام دادم خرید با موفقیت انجام شده اما در آخر رمز شارژ رو نشون نداد و این ارور رو داد :

jos-Error: نمایش یافت نشد [نام, نوع, prefix]: article, php, contentView

JSite -> dispatch() @ /home/hgeywmnm/public_html/index.php:42
JComponentHelper :: renderComponent() @ /home/hgeywmnm/public_html/includes/application.php:197
JComponentHelper :: executeComponent() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/helper.php:351
require_once() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/helper.php:383
JController -> execute() @ /home/hgeywmnm/public_html/components/com_content/content.php:16
ContentController -> display() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php:761
JController -> display() @ /home/hgeywmnm/public_html/components/com_content/controller.php:74
JController -> getView() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php:677
JError :: raiseError() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php:903
JError :: raise() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/error/error.php:251

لینک به ارسال

ممنون درگاه رو ست کردم و یک خرید انجام دادم خرید با موفقیت انجام شده اما در آخر رمز شارژ رو نشون نداد و این ارور رو داد :

jos-Error: نمایش یافت نشد [نام, نوع, prefix]: article, php, contentView

JSite -> dispatch() @ /home/hgeywmnm/public_html/index.php:42

JComponentHelper :: renderComponent() @ /home/hgeywmnm/public_html/includes/application.php:197

JComponentHelper :: executeComponent() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/helper.php:351

require_once() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/helper.php:383

JController -> execute() @ /home/hgeywmnm/public_html/components/com_content/content.php:16

ContentController -> display() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php:761

JController -> display() @ /home/hgeywmnm/public_html/components/com_content/controller.php:74

JController -> getView() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php:677

JError :: raiseError() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/application/component/controller.php:903

JError :: raise() @ /home/hgeywmnm/public_html/libraries/joomla/error/error.php:251

کسی راهنمایی نمیکنه ؟ :wacko::(

لینک به ارسال

با سلام

لطفا" قوانین تالار را رعایت فرمایید !

این بخش مربوط به درخواستها میباشد . مشکلات خود را در انجمن مشکلات و در بخش مرتبط با سوالتون مطرح فرمایید

تاپیک بسته شد !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...