رفتن به مطلب
sad

مشکل در نمایش اسلایدشو های fade

پست های پیشنهاد شده

سلام من چند وقت پیش اسلاید شوjs flexsliderرو نصب کردم و استفاده میکردم که سایتم پاک شد وبک اپی که داشتم برای قبل از نصب این ماژول بود حالا دوباره که این مازول رو نصب میکنم تصاویررو نمایش نمیده روی Simple Responsive Slideshow این هم امنحان کردم نمایش نمیده البته این رو قبل از پاک شدن سایت هم نشون نمیداد .

دوستان اگه میدونند ایراد کجاست لطفا راهنمایی کنند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ابتدا کش مرورگر و جوملاتون رو پاکسازی کنید اگر نتیجه نداد ممکنه با افزونه های دیگری تداخل داشته باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

ابتدا کش مرورگر و جوملاتون رو پاکسازی کنید اگر نتیجه نداد ممکنه با افزونه های دیگری تداخل داشته باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

کش مرورگر رو پاک کردم نتیجه ای نداد اما کش جوملارو نمیدونم چه جوری باید پاک کنم میشه راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

با سلام

از منوی سایت گزینه تعمیرات را انتخاب کنید

در سربرگ اول و دوم ، تمامی گزینه ها را انتخاب کنید و از تولبار بالا به ترتیب روی دکمه های بررسی و پاکسازی کلیک کنید

در سربرگ سوم فقط روی دکمه پاکسازی کلیک کنید تا کشهای منقضی شده حذف گردند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

از منوی سایت گزینه تعمیرات را انتخاب کنید

در سربرگ اول و دوم ، تمامی گزینه ها را انتخاب کنید و از تولبار بالا به ترتیب روی دکمه های بررسی و پاکسازی کلیک کنید

در سربرگ سوم فقط روی دکمه پاکسازی کلیک کنید تا کشهای منقضی شده حذف گردند

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام کش رو هم پاک کردم امانتیجه ای نداد.هیچ تصویری رو نشون نمیده.لطفا کمک کنید. از ماژول سوپرب اسلاید شو هم استفاده کردم  وقتی یکجا منتشرش میکنم  درسته اما وقتی ازش کپی میگیرم که یک جای دیگه هم منتشرکنم سایت کلا بالا نمیاد.

لینک به ارسال

درود  بر شما

این که در جای دیگه کپی می کنید و نمایش نمیده شاید به دلیل تنظیمات و کدنویسی های خود افزونه هست

برای بنده بار این مشکل پیش اومده که دوتا ماژول که با js کار داشته باشند در یک صفحه با خودشون نمی سازند

احتمال داره این به خواطر همین موضوع باشد

برای آن اسلایدشو هم اگر خود افزونه رو دارید یکبار دیگه نصبش کنید و دوباره تست کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...