رفتن به مطلب
bardia

درخواست کامپوننت نمایش تمام خبرها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه کامپوننت می خوام که روی منوی عناوین خبرها در سایت کلیک میکنم

همه خبرها در زیر مجموعه های مختلف رو نشون بده مثل این

http://www.ilna.ir/news/titr.cfm

ممنون از راهنماییتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اینکار نیاز به هیچ افزونه ای نداره . خود جوملا اینکار رو میتونه انجام بده

کافیست مجموعه های موردنظرتون رو زیرمجموعه یک مجموعه قرار بدید

بعد یک منو از نوع فهرست مجموعه ایجاد کنید و در تنظیمات سمت چپ اون مجموعه والد را انتخاب کنید و باقی تنظیمات را هم مطابق میل خودتون انجام بدید لیستی کاملتر از آنچه که دمو دادید خواهید ساخت

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اینکار نیاز به هیچ افزونه ای نداره . خود جوملا اینکار رو میتونه انجام بده

کافیست مجموعه های موردنظرتون رو زیرمجموعه یک مجموعه قرار بدید

بعد یک منو از نوع فهرست مجموعه ایجاد کنید و در تنظیمات سمت چپ اون مجموعه والد را انتخاب کنید و باقی تنظیمات را هم مطابق میل خودتون انجام بدید لیستی کاملتر از آنچه که دمو دادید خواهید ساخت

موفق و پیروز باشید

یا حق

این کار رو کردم

پیغام می ده هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود ، آن ها شامل مقالاتی هستند.

من به سری خبر دارم در مجموعه های سیاسی و اقتصادی و .... که ابن مجموعه ها زیر مجموعه  ی مجموعه اخبار هستند

نوع آیتم  لیست مجموعه رو انتخاب کردم و انتخاب یه مجموعه اخبار رو

ممنون می شم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

با سلام

در مورد اون پیام میتونید با تنظیم گزینه "بودن پیام مطالب" روی مخفی آن پیام را پنهان کنید

اما یک مشکلی هم این وسط هست که اونطور که انتظار داشتم انجام نمیشه اونم اینکه زیرمجموعه ها رو بصورت لیست نمایش نمیده و فقط لینکشون مشخصه و مطالب مجموعه والد فقط بصورت لیست نمایش داده میشه

اگر بخواهید کار با این منو رو ادامه بدید باید همه مطالب رو در یک مجموعه قرار بدید و از زیرمجموعه استفاده نکنید یا اینکه هر زیرمجموعه را در منویی جداگانه نمایش بدید

در غیراینصورت میتونید از گلوبال نیوز استفاده کنید که امکان نمایش لیست عناوین مطالب رو داره ولی سایر جزئیات رو در حالت لیست شامل نمیشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

در مورد اون پیام میتونید با تنظیم گزینه "بودن پیام مطالب" روی مخفی آن پیام را پنهان کنید

اما یک مشکلی هم این وسط هست که اونطور که انتظار داشتم انجام نمیشه اونم اینکه زیرمجموعه ها رو بصورت لیست نمایش نمیده و فقط لینکشون مشخصه و مطالب مجموعه والد فقط بصورت لیست نمایش داده میشه

اگر بخواهید کار با این منو رو ادامه بدید باید همه مطالب رو در یک مجموعه قرار بدید و از زیرمجموعه استفاده نکنید یا اینکه هر زیرمجموعه را در منویی جداگانه نمایش بدید

در غیراینصورت میتونید از گلوبال نیوز استفاده کنید که امکان نمایش لیست عناوین مطالب رو داره ولی سایر جزئیات رو در حالت لیست شامل نمیشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

یعنی برای هر منو یه گلوبال نیوز جدا

لینک به ارسال

با سلام

خیر . منظورم این بود که اگر میخواهید از منوی خود جوملا استفاده کنید باید هر مجموعه یا زیر مجموعه را در یک منوی جداگانه نمایش بدید و در تنظیمات اون منو هم تعیین کنید که مطالب رو فقط از همون مجموعه نمایش بده

گلوبال نیوز این امکان رو داره که از تمام مجموعه هایی که در تنظیماتش انتخاب میکنید لینک عنوان مطالب رو بصورت یکجا داخل یک ماژول نمایش بده

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...