رفتن به مطلب
sm4rt

نمایش امار گوگل انالیز با sh404sef

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من در گوگل انالیز ثبت نام کرده و کد مربوط به سایتم را دریافت کردم.

حال میخواستم تا امار گوگل را در سایتم به نمایش در بیاورم.من وقتی در افزونه sh404sef اطلاعات

مربوطه را پر میکنم. و روی ذخیره کلیک میکنم.همه درست ذخیره می شود به جز پسورد !! که هنگام ذخیره شدن تغییر میکند.

حال من باید چه کار کنم ؟؟

راستی در فیلد نام و پسورد سرویس باید همان ایمیل و پسورد مربوط به ان را بنویسیم ؟؟؟

من در اینترنت دیدم که بعضا توصیه میکنند که از ماژول   Google Analytics Dashboard استفاده کنم.

من نیز ان را نصب کردم ولی مشکل من پر کردن فیلد Client Secret می باشد که نمیدانم در ان چه بنویسم.

لطفا دوستان راهنمایی کنند که بهترین راه برای نمایش امار گوگل انالیز چیست  ؟؟ افزونه بالا یا sh404sef یا ... ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

من چکونه می توانم تا امار گوگل انالیز را در سایتم به نمایش در بیاورم.البته منظورم در بخش مدیریت می باشد.

من باید از چه افزونه ای استفاده کنم ؟؟

sh404sef خوب است ؟؟
google analitics dashbord خوب است ؟؟
یا ....

اصلا ایا باید از این افزونه ها استفاده کرد ؟؟

یا بهترین کار این است که کدی را که گوگل انالیز داده است را درون کدهای هدر سایتم قرار دهم ؟؟

لطفا دوستانی که در زمینه سئو سایت کار کرده اند مرا راهنمایی کنند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...