رفتن به مطلب
tahere

لینک ادامه مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام
من یکی از مطالبی که ساختم رو تنظیم کردم که روی صفحه اصلی نمایش داده بشه.بعد توی منوها منوی صفحه اصلی رو تنظیم کردم که مطالب صفحه اصلی رو نشون بده.
مشکلی که هست اینه که اون یه مطلبی که باید توی صفحه اصلی نشون بده رو،فقط تیتر و خلاصه مطلبشو نشون می ده(در حد یه جمله) بعد لینک ادامه مطلب داره که کار هم نمی کنه یعنی وقتی روش کلیک می کنی رو همون صفحه با وضعیت خلاصه می مونه.
توی تنظیمات پارامتر های پیشرفته مطلب و منو تنظیم کردم که لینک خلاصه مخفی باشه اما فایده نداره و تغییری نمی کنه.

اگز متوجه ریشه مشکل شدید که عالی میشه راهنماییم کنید که چی کارش کنم که توی صفحه اصلی کل مطلب رو نشون بده ،اصلا خلاصه و لینک ادامه مطلب رو نشون نده.

یه چیز دیگه که به ذهن خودم رسید اینکه تعدا د کاراکترهای خلاصه رو زیاد کنم تا اون متن دو پارارگرافی من از میزان کاراکتر های خلاصه کمتر باشه تا دیگه لینک ادامه مطلب رو نشون نده.

لطفا راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای خود مطلبتون ادامه مطلب قرار دادید ؟ اگه گذاشتید اون رو پاک کنید فک کنم مشکلتون برطرف بشه.

لینک به ارسال

نه من واسه مطلب ،ادامه مطلب نگذاشتم در ضمن توی پارامتر های پیشرفته تنظیم کردم که ادامه مطلب و خلاصه رو مخفی کنه.

کسی نمی دونه چه جوری میشه تعداد کاراکترهای خلاصه مطلب رو از حالت پیش فرض تغییر داد؟

لینک به ارسال

با سلام

اگر برای مطلب ، ادامه مطلب تعیین نکردید ولی در داخل مطلب دکمه یا لینک ادامه مطلب نمایش داده میشه احتمالا" افزونه ای نصب کردید یا نصب شده که برای مطالب بطور خودکار ادامه مطلب وارد میکنه

معمولا" پلاگینها اینکار رو انجام میدهند

در مدیریت پلاگینها ، بررسی کنید ببینید کدام پلاگین است که اینکار رو انجام میده آن را غیرفعال کنید و بطور عادی در داخل مطلب و در محل مناسب ، ادامه مطلب قرار دهید یا اصلا" قرار ندهید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...