رفتن به مطلب
yousof2000

مشکل در افزونه Qlue Custom 404

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من افزونه Qlue Custom 404 رو نصب کردم ؛

اما مشکلی که پیش آمده این است این افزونه به جای اینکه در یک صفحه دیگه باز بشه ، در صفحه اصلی نمایش داده میشه ، مثل صفحه زیر:

http://tasveergar.ir/index.php/com_joomina

و بدتر از اون اینه که صفحه ای که برای این افزونه باز میشه رو توی ماژول مسیر سایت نشون میده ؛

حالا من باید چیکار کنم تا:

1- صفحه خطا رو در یک صفحه ی خالی نشون بده (آیا از ساب دامین میشه استفاده کرد؟ اگه میشه چطوری)

2- این صفحه خطا در ماژول مسیر سایت نشون داده نشه؟

توضیح اینکه افزونه مورد بحث ، جهت ایجاد صفحه 404 اختصاصی است.

با تشکر از زحمات شما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

خوب خصلت همه افزونه هایی که صفحات اختصاصی 404 می سازند همین هست که در خود سایت نمایش داده میشه

فکر نکنم مشکل خاصی باشه

ولی اگر بخواهید غیر این صفحه باشه جومینا چند روز یه آموزش برای ایجاد صفحه اختصاصی 404 منتشر کرده ان را بخونید

و از این افزونه استفاده نکنید

لینک به ارسال

منظور من اینه که میشه از طریق ایجاد تغییراتی در افزونه ، البته من برنامه نویسی بلد نیستم و می خوام که از اساتید موجود در انجمن کمک بگیرم ، کاری کرد تا در یک صفحه اختصاصی نمایش داده بشه؟

البته من اون آموزشی که در وب سایت جومینا بود رو انجام دادم ، ولی کار نکرد.

اما مسئله ای که من گفتم مهم تر هست اینه که صفحه ای که برای این افزونه باز میشه رو توی ماژول مسیر سایت نشون میده و تا زمانیکه فرایند بازسازی کش رو انجام ندی ، از ماژول مسیر سایت پاک نمیشه که این برای زیبایی وب سایت و حرفه ای بودنش یک خدشه محسوب میشه؛

باید چیکار کرد تا این اتفاق نیفته؟

من فکر می کنم اگه یک صفحه اختصاصی برای این خطا وجود داشته باشه ، این مشکل هم برطرف میشه ؛

اما اگه راه دیگه برای حل این مشکل وجود داره ، خیلی خوبه و من از طریق این راه مشکل دوم رو حل می کنم.

با تشکر - متنظر پاسخ شما هستم

لینک به ارسال

درود بر شما

ببینید اون آموزش تست شده می باشد و صد درصد اگر درست انجام بدید جواب میده ولی حتمن باید این افزونه رو پاکش کنید و بعد انجام مراحل دوباره تست کنید

اگر مشکلی داشتید در تاپیکی جدید مطرح کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...