رفتن به مطلب
nawab

بهم ریختگی قالب موقع rtl کردن

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه اساتید عزیز من دیشب برای اولین بار یک قالب با آرتیستیر 2.5 طراحی کردم بعد تو یکی از سایت ها نحوه فارسی کردن رو خط به خط انجام دادم و فارسی شد یعنی rtl شد ولی همه تصتویر و منوها و کل قالب سایت بهم ریخت.

متن اون آموزش این بود

"فارسی سازی کلا سه مرحله داره و تنها فایل مورد نیاز برای فارسی سازی قالب های آرتیستیر فقط یه چیزه ! اونم فایل template.css هست.

مراحل فارسی سازی :

1- انجام text-align

2- انجام float

3- انجام rtl

قسمت اول و دوم به راحتی آب خوردن هستند. به این صورت که ابتدا شما فایل template.css رو باز میکنید. در مقابل تمامی پارامترهای text-alignment و float ، left رو به right تغییر میدین. ( توجه خیلی مهم : اگر مقابل پارامتر float ، عبارت none وجود داشت در آن تغییری ایجاد نمیکنیم !)

فکر کنم تا اینجاش رو هر تازه کاری هم میتونست به راحتی انجام بده. اما مرحله سوم در قالب هایی که با نسخه های پایین تر از 2.4 ساخته میشدند ، مانند مرحله اول و دوم بسیار راحت بود و تنها شما باید جای lrt را با rtl تغییر میدادین. اما در نسخه جدید شما باید یه کار دیگه ای انجام بدین و اون هم اینه که

در قسمت sheet-body دستور direction:rtl رو وارد کنید. به همین سادگی و به همین خوشمزگی "

حالا باید چکار کنم لینک سایت رو می زارم ببینید و لطفا" راهنماییم کنید اگر در این خصوص آموزشی هم هست بفرمایید چون من اول تو این انجمن گشتم نبود رفتم جای دیگه.

لینک سایت: http://test.ecitizens.ir

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز به این سادگی هم که اونجا گفته نیست،اگر با css آشنا نیستید از روش آزمون و خطا استفاده کنید.یه نکته کلی دیگه رو Float ها از همه بیشتر دقت به خرج بدید هر float نباید right بشه

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون ولی من روش های دیگه ای رو هم که فقط text-alignment تغییر میداد امتحان کردم و همچنین روشی رو که دوست عزیزمون آقای گنجی در همین انجمن بیان فرموده بودند هم انجام دادند ولی باز هم نشد بقیه پست ها هم یا از انجمن پاک شده بود یا ارور 404 می داد به هر حال من همچنان دنبال یک آموزش در این زمینه هستم

آقا هنوز کسی پیدا نشده پاسخ ما رو بده بخدا ثواب داره مگه نشنیدید که زکات علم نشر آن است. یه نگاه به این سایت بندازید دلتون کباب می شه:

http://test.ecitizens.ir

لینک به ارسال

میتونید قالب رو برای من ارسال کنید تا براتون فارسی کنم ولی باید در این مورد با سعی و خطا متوجه روش درست شوید.البته قالب ویرایش نشده را در پیام خصوصی ارسال کنید.

لینک به ارسال

آقای گنجی من از شما خیلی متشکرم باز هم زحمت ما روی دوش شما افتاد در خصوص توصیه شما به چشم چون این بار اوله و یه هول احتیاج دارم که این کمک شما حتما باعث می شه من بدونم باید چکار کنم براتون الان می فرستم.

با سپاس مجدد

لینک به ارسال

فقط با textalign=right یا هر دستور دیگه ایی نمیتونید قالب رو فارسی کنید باید از از همه دستورات گفته شده در جای خودش و حتی چند دستور دیگه استفاده کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...