رفتن به مطلب
farhad6169

فارسي بودن شماره ها در سايت انگليسي

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من يك سايت فارسي و انگليسي (دوزبانه) طراحي كردم. حالا مي خوام كه اعداد در سايت فارسي، بصورت فارسي نمايش داده بشه ولي در قسمت انگليسي سايت اعداد انگليسي باشد.

چكار بايد كرد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

باید در css مخصوص هر زبان فونتهایی رو تعریف کنید که برای اون زبان کاربرد داشته باشند

اکثر فونتها اغلب تک کاربردی هستند . باید برای زبان فارسی از فونتهای فارسی و برای زبان انگلیسی از فونتهای لاتین استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

من براي غير فعال کردن پلاگين مربوط به اعداد فارسي اقدام کردم ولي پلاگين رو پيدا نکردم. راه ديگري به غير از پلاگين هست؟؟

لینک به ارسال

با سلام

یکبار دیگر در مدیریت پلاگینها ببینید پلاگینی به نام Content - Joomina Persian Number دارید یا نه

البته برای سایت دو زبانه که میخواهید اعداد به دو شکل متفاوت نمایش داده بشن میبایست تنظیمات این پلاگین را غیرفعال کنید

راه حل اساسی که به غیر از پلاگین باشه همونیه که در پست شماره 2 توضیح دادم

وقتی سایت دوزبانه میشه یعنی یک css برای زبان فارسی ایجاد شده و یکی هم برای زبان انگلیسی

کافیه در css مربوط به زبان انگلیسی برای font-family ها فونتی را تعریف کنید که عدد را بصورت لاتین نمایش دهد

و در css زبان فارسی هم برای font-family ها فونتی را تعریف کنید که عدد را بصورت فارسی نمایش بده

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

من در جوملا قسمت تنظيمات قالبها يك كپي از قالب ايجاد كردم و يكي را براي فارسي تنظيم كرده و يكي را براي انگليسي تنظيم كردم و مطالب هم فارسي انگليسي هستند و همه چيز درسته. ولي وقتي در سي پنل وارد فولدر template ميشم يك فولدر از اين قالب هست و فقط ميشه روي اون تنظيمات انجام داد و اين تنظيمات روي هر دو قالب ايجاد ميشه.

آيا در جاي ديگري اين فولدر ذخيره ميشود؟

جوملاي من هموني هستش كه از 1.7 به 2.5 به كمك شما تبديل كردمش

آدرس سايت هم

iliagroup.co

لینک به ارسال

با سلام

اگر منظورتون اینه که قالب رو انتخاب کردید و بعد از بالا دکمه کپی کردن رو زدید در اینصورت شما فقط یک استایل جدید ایجاد کردید نه یک قالب جدید که برای اون پوشه ایجاد بشه

برای ایجاد یک کپی از قالب (نه استایل) در ستون قالب روی نام قالب موردنظرتون کلیک کنید

در اینصورت وارد صفحه ای میشوید که در انتهای آن فیلدی قرار دارد که با وارد کردن یک نام دلخواه به عنوان قالب جدید یک کپی از قالب با نام موردنظرتون براتون نصب میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اگر منظورتون اینه که قالب رو انتخاب کردید و بعد از بالا دکمه کپی کردن رو زدید در اینصورت شما فقط یک استایل جدید ایجاد کردید نه یک قالب جدید که برای اون پوشه ایجاد بشه

برای ایجاد یک کپی از قالب (نه استایل) در ستون قالب روی نام قالب موردنظرتون کلیک کنید

در اینصورت وارد صفحه ای میشوید که در انتهای آن فیلدی قرار دارد که با وارد کردن یک نام دلخواه به عنوان قالب جدید یک کپی از قالب با نام موردنظرتون براتون نصب میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

با تشكر

از روشي كه گفتيد كپي كردم و مشكلم حل شد

باز هم تشكر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...