رفتن به مطلب
sm4rt

عدم نمایش صحیح قالب سایت بعد از اپدیت به جوملای 2.5.13

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من امروز که نسخه جوملای سایتم را از 2.5.11 به 2.5.13 به روز رسانی کردم.برابم یک مشکل بزرگی ایجاد شد.

الان دیگر قالب سایت من دیگر کار نمی کند !! ولی وقتی من از یک قالب دیگر استفاده مبیکنم این مشکل بر طرف میشود.

این هم خطایی هست که در صفحه اول سایت میدهد

if ('undefined' != typeof jQuery) document._artxJQueryBackup = jQuery; jQuery.noConflict(); if (document._artxJQueryBackup) jQuery = document._artxJQueryBackup;

من الان قالب سایتم رو تغییر داده ام ولی برای قالب اولیه سایتم خیلی زحمت کشیده ام.

لطفا اساتید محترم مرا یاری کنند و بگوییند که چگونه می توانم این مشکل را رفع بکنم.

اینطور که من فهمییدم قالب با توجه به خطای ان نمیتواند نسخه جی کوئری ان را لود کند و در نتیجه ظاهر سایتم با مشکل بر میخورد.

لطفا بگویید که من چه کار باید بکنم...

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

نحوه بروز رسانی شما چگونه بوده؟

می تونید downgrade کنید و به نسخه قبلی یعنی 2.5.11 رفته تا ببینید مشکل از چی می تونه باشه

لینک به ارسال

درود بر شما

نحوه بروز رسانی شما چگونه بوده؟

می تونید downgrade کنید و به نسخه قبلی یعنی 2.5.11 رفته تا ببینید مشکل از چی می تونه باشه

سلام

من از نسخه جوملای joomina استفاده میکنم و طبق اموزشی که در سایت گذاشتید ان را به روز کردم.

منظورتون از downgrade این است که من بک اپ قبلی سایتم را به جای نسخه فعلی بریزم ؟؟؟

من از قالب blue space استفاده کرده ام.که با استفاده از نرم افزار ارتیستر طراحی شده و توسط گروه joomina  فارسی شده است.

من خودم در کدها و ظاهر قالب تغیراتی را اعمال کردم و شخصی سازی نمودم.

هیچ گونه مشکلی هم نداشتم.تا انکه وقتی نسخه جوملا ام را ارتقاع دادم ان وقت با خطا مواجه شدم.

البته نکته ای هست :

من الان قالب اولیه بدون تغییر ات خودم را به عنوان قالب پیش فرض معرفی نموده ام. و بدون هیچ مشکلی دارد کار میکند !!!!!

حال به نظر شما من باید چه کار کنم ؟؟؟؟

اینم ادرس سایتم : مبشر رایانه

لطفا کمکم کنید.چون این سایت یکی از مشتریانم است.

با تشکر از شما

لینک به ارسال

مجددا سلام

من همین الان از فلدر template هاستم تمام فلدر قالب سایتم را پاک کردم.

و سپس از نسخه ای که روی لوکال داشتم یک فایل فشرده تهیه کردم و به جای ان ریختم.

با کمال تعجب باید بگویم که مشکلم بر طرف شد !!!!

حال سوالی داشتم :

چگونه است که در ابتدا به من خطا میداد ؟؟ اما وقتی ان را پاک کردم و نسخه لوکالم را ریختم مشکلم بر طرف شد ؟؟؟

راستی یادم رفت بگویم: من فقط در قالبی که روی وب داشتم چند اسکریپت مربوط به سایت های الکسا - گوگل وبمستر - و histats - و بینگ وبمستر را گذاشته بودم.

یعنی میتونه مشکل مال اونا باشه ؟؟؟؟

با تشکر از شما....

لینک به ارسال

درود

در نسخه ی 2.5.13 هیچ تغییری در پورشه ی قالب کاربری یا مدیا صورت نگرفته است.  بنا بر این مشکل شما نمی تواند به بروز رسانی مرتبط باشد.  احتمالا اشکالی همزمان با بروز رسانی بروز کرده است.

یاعلی

لینک به ارسال

درود

در نسخه ی 2.5.13 هیچ تغییری در پورشه ی قالب کاربری یا مدیا صورت نگرفته است.  بنا بر این مشکل شما نمی تواند به بروز رسانی مرتبط باشد.  احتمالا اشکالی همزمان با بروز رسانی بروز کرده است.

یاعلی

سلام به شما

می خواستم یه تشکر ویژه از همه بچه ها ی خوب جومینا داشته باشم که خیلی سریع به مشکلات سایر بچه ها رسیدگی میکنند.

دم همتون گرم ..... :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...