رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من Permission رو چه مقداری باید قرار بدم؟

اسلاید شو قالب من بهم ریخه...کاملا واضح داخلش نوشته مشکل Permission......

در ضمن قالب با مرور گر ie6 مشکل داره طبیعی هست؟یا اون هم بابت Permission هستش....

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

احتمال داره نیاز باشه تا پوشه ای که مربوط به تصاویر اسلاید شوتون هست رو قابل نوشتن کنید...اگر خواستید پرمیشن قابل نوشتن باشه باید روی 777 قرار دهید...

بعنوان مثال بطور معمول پوشه ها و فایلها در هاست شما قابل نوشتن نیستن! پوشه ها روی 755 و فایلها 644 هستن و شما برای قابل نوشتن باید پرمیشن پوشه ها رو روی 777 و فایلها رو روی 666 تنظیم کنید... [ دقت داشته باشید که به لحاظ امنیتی پوشه ها و فایلها باید غیر قابل نوشتن باشن و زمانی که نیاز شد پوشه یا فایلی رو قابل نوشتن کنید بعد از انجام کار حتما مجدد غیر قابل نوشتنشون کنید] (در مورد تغییر پرمیشن در انجمن بارها بحث شده و نیاز به کمی جستجو هست)

در مورد مشکل قالب در ie هم قبلا بارها در انجمن بحث شده...

http://forum.joomina.ir/thread-54.html

لطفا ابتدا جستجو کنید و چنانچه به نتیجه نرسیدید مشکلتون رو مطرح کنید...

پیروز باشید

لینک به ارسال

خوب اینی که میگید رو فقط داخل قالب مورد نظر انجام بدم؟

یعنی کلا داخل محتویات رو تغییر بدم یا برم داخل مسیر قالب مورد نظر و فقط همون رو تغییر بدم ممنون....

شما یک نگاه به بالای قالب بندازید ببینید چه شکلی شده ...www.milad.asia

این نوشته ها اومده جای مورد نظر

Warning: mkdir() [function.mkdir]: Permission denied in /home/milad/domains/milad.asia/public_html/modules/mod_jaslideshow/mod_jaslideshow.php on line 256

Warning: mkdir() [function.mkdir]: Permission denied in /home/milad/domains/milad.asia/public_html/modules/mod_jaslideshow/mod_jaslideshow.php on line 256

لینک به ارسال

نه عزیز اصلا به قالبتون ربطی نداره!

این اسلاید شو یک ماژول هست که رو سیستم شما نصب هست و اول باید تنظیماتش رو در مدیریت ماژولها بررسی کنید که مسیر تصاویر و سایر تنظیمات درست باشن و اگر لازم بود در هاستتون پوشه ای که مربوط به تصاویر این اسلاید شو هست رو قابل نوشتن یعنی 777 کنید...

شاید هم تغییراتی داده باشید که این ماژول رو با مشکل روبرو کرده که باید حذف و مجدد نصبش کنید...

این دو مورد رو بررسی کنید ببینید نتیجه چی می شه...

موفق باشید

لینک به ارسال

خوب اینی که میگید رو فقط داخل قالب مورد نظر انجام بدم؟

یعنی کلا داخل محتویات رو تغییر بدم یا برم داخل مسیر قالب مورد نظر و فقط همون رو تغییر بدم ممنون....

شما یک نگاه به بالای قالب بندازید ببینید چه شکلی شده ...www.milad.asia

این نوشته ها اومده جای مورد نظر

با سلام

تو تنظيمات كامپوننت وقتي ميخوايد عكس آپلود كنيد يك قسمت داره كه شما ميگيد با كليك كردن به چه مطلبي بره احتمالا لينكي داديد كه موجود نيست براي اطمينان همه رو روي حالتي تنظيم كنيد كه با كليك كردن باز نشن بعد ببينيد مشكل حل ميشه؟

اين كار رو براي تمام تصاوير انجام بديد.

اگر نشد ...

به مسیر گفته شده در ارو.ر برید و دسترسی اون رو به 777 تغییر بدید . ( دقیقا این فایل mod_jaslideshow.php ) .

تموم فولدرهای این مسیر رو چک کنید که قابل نوشتن باشند .

ببیند درست یمشه ی نه .

حجت مردانه زاده

موفق وسربلند وپایدار باشید

یا حق

لینک به ارسال

ببینید داخل ماژول اسلاید شو قسمتی داره نوشته:

imag folder url

داخلش گزینش این هست در حال حاظر و پیش فرض:

image/storis/food

داخل پوشه های food رفتم چیز مشکوکی دیدم

اینکه داخل همین ماژول سایز عکسها 210 در 550 هستش

اما عکسهای داخل پوشه food سایز خیلی خیلی کوچکتری هستند!

امکانش هست از سایز عکسها باشه؟

خوب سایز تصاویر رو هم درست کردم تصاویر امد ولی اون ارور و نوشته ها باقیست....

این کار رو هم انجام دادم اما باز هم نشد!

به مسیر گفته شده در ارو.ر برید و دسترسی اون رو به 777 تغییر بدید . ( دقیقا این فایل mod_jaslideshow.php ) .

خوب یه چیز دیگه ماژولی هستش که در اون موقعیت بشه قرارش داد؟

حقیقت اصلا اسلاید شو رو نیازی ندارم اما توی موقعیتهای قالب هست مجبورم استفاده کنم

کسی ماژولی سراغ داره سبک باشه در اون موقعیت بتونم قرار بدم؟

لینک به ارسال

با سلام

افزونه ای زیادی هستن از جمله اسلاید شو که در همین انجمن خیلی هاش توسط رضا گنجی عزیز معرفی شده و همچنین در سایت جومینا هم فارسی سازی و منتشر شده و کافیه کمی در انجمن و سایت جومینا جستجو کنید و افزونه مورد نظر رو حالا چه اسلاید شو یا چیز دیگه دریافت و نصب و در اون موقعیت از قالب منتشر کنید...

اما اگر بخواهید در اون موقعیت اصلا افزونه ای نداشته باشید شما اول این ماژول یا هر ماژولی که در اون موقعیت در حال حاضر منتشر شده رو از حالت انتشار خارج کنید ببیند فضای خالی این موقعیت از بین می ره یا خیر که اگر نرفت 2 راه دارید. یا با یک افزونه پرش کنید و یا از طریق فایل index.php قالب این موقعیت رو کلا حذف کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

عزیز وقتی اسلاید شو رو غیر فعال میکنم از بین میره اما با خودش موقعیتهای مساوی هم از بین میبره

یعنی حتما باید هر 3 موقعیت فعال باشند ...اگر یکیشونو غیر فعال کنم هر 3 پنهان میشن!

من از عکسی استفاده کردم در اون موقعیت که اون 2 موقعیت دیگه هم نمایان باشند اما

ایده ی جالبی نیست!

بیشتر شوت باکس فکر میکنم بدرد من بخوره...

shout box در ابعاد اونجا باشه خیلی خوب میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...