رفتن به مطلب
kavpar

فارسی ساز easydiscuss

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان اگه کسی فارسی ساز فارسی ساز easydiscuss رو داره لطف کنین لینک دانلودشو بهم بدین من نسخه ی انگلیسیشو نصب کرد م

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان اگه کسی فارسی ساز فارسی ساز easydiscuss رو داره لطف کنین لینک دانلودشو بهم بدین من نسخه ی انگلیسیشو نصب کرد م

http://stackideas.com/component/billings/?controller=download&task=translation&joomla=25&extension=com_easydiscuss&language=fa_IR

ببخشید مشکل حل شد پیداش کردم

این لینک فارسی سازش

لینک به ارسال

درود بر شما

اون لینکی که دادید به نظرم لینک لاگین کرده شما به سایت بود که لینک دانلود پکیج زبان ظاهر شد

دوستان می تونند از این لینک زبان persian را پیدا کرد و ابتدا ثبت نام کنند بعد دانلود کنند

http://stackideas.com/downloads/languages

لینک به ارسال

ببخشید من  این کامپوننت رو نصب کردم  ولی جز 2 تا بحث خودش نمیتونم نه تو مدیریت جوملا نه تو سایت بحث جدیدی ایجاد کنم ؟ دسترسی های ایجاد بعث رو هم رو همه دسته های دسترسی قرار دادم ؟

لینک به ارسال

ببخشید من  این کامپوننت رو نصب کردم  ولی جز 2 تا بحث خودش نمیتونم نه تو مدیریت جوملا نه تو سایت بحث جدیدی ایجاد کنم ؟ دسترسی های ایجاد بعث رو هم رو همه دسته های دسترسی قرار دادم ؟

چرا راست به چپ نیست؟؟؟ اینطوري كه بدرد نميخوره

لینک به ارسال

با درود و وقت بخیر

افزونه رو دانلود کردم. در سایت اصلی هم وارد شدم و دانلود کردم اما هیچ تغییری حاصل نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...