رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

مطلبی را در یک مجموعه قرار داده ام حال می خواهم در صفحه اول سایت در بخش اخبار تیتر این مطلب را قرار دهم که بیننده سایت با کلیک روی این تیتر به آن مطلب مندرج در مجموعه منتقل شود. چه کنم؟

لینک این مطلب را چگونه باید در بیارم؟

ممنون از لطفتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب ماژول نمايش آخرين اخبار رو فعال كنيد تا لينك خبرهاي مورد نظرتان نمايش داده بشه

لینک به ارسال

دوست عزیز

1- اگر میخواهید لینک یک مطلب را در وب سایت دیگر قرار دهید ابتدا آن را در وب سایت خود باز کرده و آدرسی که در آن قرار دارید را کپی کنید و در وب سایت مورد نظر قرار دهید

2- اگر میخواهید یک منو برای یک مطلب خاص قرار دهید که کاربر با کلیک بر روی منو به آن مطلب فرستاده شود از قسمت مدیریت منو ها منوی اصلی (یا منویی که میخواهید )منوی جدید را انتخاب کنید و مطالب و طرح بندی مطلب را انتخاب کنید و مطلبی که میخواهید توسط این منو نمایش داده شود را انتخاب کنید

3-اگر میخواهید لینک مطالب بصورت خودکار در وب سایت شما نمایش داده شود باید از ماژول اخبار یا آخرین مطالب استفاده کنید و در محل مناسب در قالب قرار دهید تا لینک آخرین مطالبی که در وب سایت منتشر میشود برای کاربران قابل مشاهد گردد

موفق باشید

لینک به ارسال

میشه هر مورد را بیشتر توضیح بدید من تقریبا بلد نیستم بیشتر توضیح بدید لطفا

لینک به ارسال

دوست عزیز

شما بفرمائید دقیقا میخواهید چیکار کنید تا توضیحی با توجه به نیاز شما داده بشه

مواردی که ذکر کردم هم قبلا در انجمن بحث شده و مرحله به مرحله توضیح داده شده

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...