رفتن به مطلب
kavpar

ارسال پیامک و نمایش آن پس از تایید مدیران

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من تازه کارم و هنوز چیز زیای از برنامه نویسی نمیدونم میخوام یه سایت داشته باشم که مخصوص اس ام اس باشه  یعنی کاربراش بتونن اس ام اس  ها شونو با عضویت در سایت  با پنلی که در اختیارشون قرار داده میشه ارسال کنن   و کاملا متنی باشه  با گزینه لایک !وپس از تاید مدیران به نمایش در بیاد

من همچین اسکریپتی رو میتونم کجا پیدا کنم ؟ یا اصلادر جوملا همچین امکانی هست ؟؟ :)

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لطفا" در هنگام ایجاد تاپیک عنوان مناسبی را برای آن انتخاب فرمایید / عنوان تاپیک اصلاح شد !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز بله با جوملا هم میتونید این کارو کنید

با جوملا هر وبسایتی بخواید میتونید راه اندازی کنید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز بله با جوملا هم میتونید این کارو کنید

با جوملا هر وبسایتی بخواید میتونید راه اندازی کنید

راهنمایی چیزی طرح آماده ای ؟ :blink: افزونه ای ؟ خو به من بینوا  کمک کنین :wacko: اگه اسکریپت آماده دارین خوبتر :P

لینک به ارسال

با سلام

لطفا" برای دریافت پاسخ صبور و شکیبا باشید و از ارسال پست اسپم خودداری فرمایید !

برای ارائه پنل اس ام اس به کاربر میتونید از سرویسهایی که برخی از سایتها بصورت اعطای نمایندگی در اختیارتون قرار میدهند استفاده کنید

باقی موارد موردنظرتون بستگی به امکاناتی داره که در اختیارتون قرار میدهند . البته من ندیدم جایی همچین امکانی رو داشته باشه

داخل نت جستجو کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

لطفا" برای دریافت پاسخ صبور و شکیبا باشید و از ارسال پست اسپم خودداری فرمایید !

برای ارائه پنل اس ام اس به کاربر میتونید از سرویسهایی که برخی از سایتها بصورت اعطای نمایندگی در اختیارتون قرار میدهند استفاده کنید

باقی موارد موردنظرتون بستگی به امکاناتی داره که در اختیارتون قرار میدهند . البته من ندیدم جایی همچین امکانی رو داشته باشه

داخل نت جستجو کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

منظورم پنل اس ام اس نیست یه چیزی شبیه این سایت رو میخواستم www.4jok.com

لینک به ارسال

با سلام

عذر میخوام ، متوجه سوالتون نشدم

یک منو از نوع ایجاد مطلب درست کنید و سطح دسترسی آن را روی نویسنده قرار بدید

دسترسی کاربر هم میبایست روی نویسنده قرار بدید

اگر از قبل کاربرانی دارید که در گروه ثبت نام شده قرار دارند میتونید در قسمت تنظیمات کلی در تب سطوح دسترسی برای گروه ثبت نام شده گزینه ایجاد را مجاز کنید در اینصورت دسترسی منوی ایجاد مطلب را هم روی ثبت نام شده قرار بدید

بدین ترتیب کاربر از طریق بخش کاربری سایت پس از لاگین قادر است تا مطلب خود را ارسال کند و انتشار هم فقط توسط مدیر سایت انجام خواهد شد

اون قسمت لایک رو دقیقا" نمیدونم از چی استفاده شده ولی میتونید از پلاگین زیر استفاده کنید

http://extensions.joomla.org/extensions/clients-a-communities/ratings-a-reviews/13146

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...