رفتن به مطلب
farhad6169

مشکل در افزونه sh404sef

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من ديروز کامپوننت sh404sef رو نصب کردم روي سايتي که يکسري لينک هم از قبل داره، جوملاي من 2.5.11 هستش و جوملاي تيم جومينا است. در صفحه اصلي کامپوننت بهينه سازي سايت، تنظيمات از راه دور و توابع امنيتي را روي بلي گذاشته و کليد شروع را زدم.

حالا 2 تا مشکل دارم

- بعد از انجام اين کار در ابتداي همه لينک هاي سايت کلمه  index.php/Table  بعد از اسم سايت آمده و بعد الباقي لينک مي آيد، که قبلا اينطور نبود. اسم سايت هم  algomed.ir است.

- رنک سايت در الکسا ديروز 31000 بود اما  حالا حدود 32000 شده ، آيا اين ربطي به اين افزونه داره يا نه؟

در صورتي که اين افزونه را غير فعال کرده و پاک کنم براي سايت و لينک هاي آن خرابي بيشتر رو احتمال مي دهيد يا خير؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

آقا از امروز صبح تا حالا كه ساعت 8 شده رنك من همينطوري داره مياد پاييد العان شده  34500 از رتبه 31000 در عرض 10 ساعت

چكار بايد كرد؟

لینک به ارسال

با سلام

آقا تا هفته پيش خيلي بهتر جواب ميداديد. مي دونم كه وظيفه اي نداريد كه پاسخ كسي رو بديد و ما بايد صبور باشيم ولي اگر من با اين مشكلي كه براتون نوشتم صبور بودم پدر سايتم در مي امد. نهايتا غير فعال كردم اين كامپوننت رو

با تشكر

لینک به ارسال

با سلام

ما به شما این حق را میدهیم که نگران مشکلاتتان باشید ولی شما هم باید کمی صبور باشید و این حق را هم به ما بدید تا اگر ما هم فرصتی داشتیم در خدمتتون باشیم و مطمئن باشید در صورت دانستن پاسخ مضایقه نخواهیم کرد

به هر حال روزانه سوالات زیادی در تالار مطرح میشه با موضوعات مختلف و اگر سوالی بی جواب میماند دلیل بر کوتاهی هیچکس نیست

و اما در مورد سوالتون طبیعتا" همانطور که نصب افزونه های سئو یکسری عواقب موقتی در جستجوهای گوگل داره به هنگام حذف هم این مشکلات هست و پس از مدتی خود گوگل این مشکلات رو حل میکنه و مشکلی نیست . منظور ایجاد لینکهای شکسته با خطای 404 هستش

توصیه میکنم اگر قصد حذف دارید ، حتما" حتما" قبلش از کلیه فایلها و مخصوصا" دیتابیستون بک آپ تهیه کنید بعد اقدام به حذف کامل افزونه کنید !!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...