رفتن به مطلب
mahdizz

سطح دسترسی در جی دانلود

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

چطور میشه توی جی دانلود ، سطح دسترسی برای دانلود یک فایل قرار داد

؟؟؟

مثلا فقط کاربران ثبت نام شده بتونن دانلود کنن

یا فقط اعضاء سطح 2 بتونن دانلود کنن

؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

باید سطح دسترسی را در کامپوننت تعریف کنید

بعد هنگام وارد کردن فایل در مطلب توسط پلاگین سطح دسترسی اش را تنظیم کنید

لینک به ارسال

من نمیخوام که فایل رو در مطلب خاصی بذارم برا دانلود ، یه منو دانلود سنتر ساختم و برا هر بخش دانلودی هم دانلود جداگانه ای تعریف کردم و هر فایلی رو که میخوام برا دانلود بذارم میذارم تو بخش مربوط به خودش 

حالام میخوام وقتی کاربر وارد بخش مثلا نرم افزار میشه ، یه سری از نرم افزار هارو بتونه دانلود کنه و یه سری فقط برای اعضاء قابل دانلود باشه

البته اون کسانی هم که عضو نیستن بتونن ببینن که یه همچین فایلی هم هست 

فقط نتونن دانلود کنن

لینک به ارسال

درود بر شما

به نظرم اگر سطح دسترسی مجموعه را درست کنید و مثلن روی عضو بذارید تمام محصولات اون هم همان سطح دسترسی را خواهند گرفت

جدا از اینکه تا جایی که یادم میاد میشد در خود صفحه ای که فایل را آپلود می کنید و برای دانلود می سازید سطح دسترسی هم تعریف کرد

یک تستی بکنید

لینک به ارسال

این روشی که شما فرمودید کل فایل های یه مجموعه رو از دسترسی عمومی خارج میکنه ، در صورتی که من میخوام یک فایل از یک مجموعه رو برای دسترسی خاصی بذارم

در ضمن اشکال دوم این روش اینه که سطح دسترسی خاصی نمیشه ایجاد کرد

یعنی 

من میخوام که فایل برا همه نمایش داده بشه و فقط اعضضاء بتونن دانلود کنن ، در صورتی که تو اینجا اگر دسترسی خاصی تعریف کنی فایل برا همه نمایش داده نمیشه و فقط برا همون سطح دسترسی نمایش داده میشه و اگر دسترسی خاصی تعریف نکنی فایل برا همه نمایش داده میشه و فقط برای اعضاء قابل دانلود هست و یه سطح دسترسی دیگه هم داره که فایل برا همه نمایش داده میشه و فقط برای اعضاء ویژه قابل دانلود 

خوب مشکل اینجاست که من میخوام یه سطح دسترسی درست کنم به نام اعضاء سطح 1 و یه سطح دسترسی به نام اعضاء سطح 2 و یه سطح دسترسی به نام اعضاء سطح 3 و غیره و مثلا یه فایل رو از یه مجموعه برای اعضاء سطح 1 بذارم و یه فایل دیگه رو برا اعضاء سطح 2 یا 3 که فقط اعضاء این سطح بتونن دانلود کننولی برای همه کاربران قابل نمایش باشه

دقیقا یه چیزی تو مایه های جومینا اما نه بصورت فایل در یک مطلب بلکه بصورت فایل در دانلود سنتر

لینک به ارسال

درود بر شما

وقتی فایلی رو برای دانلود انتخاب می کنید که آپلود شود و تنظیماتش رو انجام میدید در آن صفحه امکان دادن دسترسی وجود ندارد؟

لینک به ارسال

سلام من هم همین مشکل رو دارم

ایا راهی هست تا برای هر فایل یک سطح دسترسی پیدا کرد.موقع ایجاد فایل جدید چنین امکانی وجود ندارد

خیلی حیاتی هست

لطفا اگر کسی چیزی بلده بگهبه نتیجه برسیم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...