رفتن به مطلب
yousof2000

مشکل مسیر سایت با افزونه فوکا گالری

پست های پیشنهاد شده

سلام

لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید:
http://www.tasveergar.ir/index.php/operating-system
حالا بر روی یکی از پنج مجموعه تصویر ارائه شده در سایت کلیک نمایید و وارد آن بشوید.
خب ، می بینید که در ماژول مسیر سایت به جای اینکه مسیر صفحه ای که در آن قرار داریم را
نمایش بدهد ، همان صفحه قبلی یعنی صفحه "سیستم عامل" را نمایش می دهد.
اما اگر شما از طریق "منوی گنجینه تصاویر" این کار را انجام دهید و وارد مثلا مسیر:
سیستم عامل/ویندوز 8
بشوید و ماژول مسیر سایت نگاه کنید ، می بینید که مسیر سایت را درست نمایش می دهد.

حالا برای حل این مشکل چه باید کرد؟
با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بخاطر لینک هاتون هستش

لینک های منو میاد تو مسیر سایت چون جزئی از خود هسته جوملا هستش

اما تو عکسهای لینک اول لینکها مربوط به فوکا هستش

لینک به ارسال

با سلام

میتونید تصاویری رو که در منوی سیستم عامل قرار دادید به جاش یه عکس قرار بدید و هر تصویر رو لینک کنید به زیرمنوهاتون

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون

یک سوال دیگه هم داشتم و اون اینکه من برای هر تصویر در گالری تصاویر(و نه  در مجموعه ها) از طریق فوکا گالری یک گزینه دانلود گذاشتم ؛ مثلا این صفحه: http://www.tasveergar.ir/index.php/operating-system/windows-8

حالا آیا از طریق فوکا دانلود یا  جی دانلودز می توان این لینک های دانلود را به صفحه ای مثل این صفحه:http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13709209801.zip

برای دانلود تصویر مورد نظر انتقال داد که حتما دارای شمارشگر ثانیه باشد؟

اگر می شود با فوکا دانلود بهتر است یا جی دانلودز و چگونه باید انجام شود؟

با تشکر از زحمات شما

لینک به ارسال

با سلام

فوکا دانلود رو فکر نکنم همچین قابلیتی داشته باشه ولی در جی دانلودز تو قسمت تنظیمات در تب specials میتونید تنظیم کنید

البته تا جایی که یادمه شمارشگری نشون نمیده ولی بعد از تایم تعیین شده شروع به دانلود میکنه

در ضمن اگر سوال دیگری داشتید در این باره در تاپیک جدید مطرح کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

پس سایت جومینا چطور این کار رو انجام میده که با کلیک بر روی لینک دانلود فایل مورد نظر وار صفحه ای میشه که دارای یک شمارشگر هست و بعد از 10 ثانیه لینک دانلود رو نمایش میده ، مثل لینک زیر:

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13709209801.zip

من دقیقا دنبال یک چنین چیزی هستم که لینک های دانلودم رو به لینک صفحه ای مثل صفحه بالا وصل کنم؟

نکته دیگر هم اینکه درباره مشکل اول نمی دونم چطور باید این کاری که گفتید: ""

میتونید تصاویری رو که در منوی سیستم عامل قرار دادید به جاش یه عکس قرار بدید و هر تصویر رو لینک کنید به زیرمنوهاتون"" انجام بدم؟

چون گزینه ای که بشه این رو انجام داد نداره و در ضمن تصویر thumbnail منوی سیستم عامل و زیر مجموعه هایش یکی است.

با تشکر از زحمات شما

لینک به ارسال

با سلام

نقل قول :

پس سایت جومینا چطور این کار رو انجام میده که با کلیک بر روی لینک دانلود فایل مورد نظر وار صفحه ای میشه که دارای یک شمارشگر هست و بعد از 10 ثانیه لینک دانلود رو نمایش میده ، مثل لینک زیر:

http://www.topjoomin...13709209801.zip

من دقیقا دنبال یک چنین چیزی هستم که لینک های دانلودم رو به لینک صفحه ای مثل صفحه بالا وصل کنم؟

اون لینکی که قرار دادید بر پایه اسکریپت کلیجا میباشد و مستقل از جوملاست

نقل قول :

نکته دیگر هم اینکه درباره مشکل اول نمی دونم چطور باید این کاری که گفتید: ""

میتونید تصاویری رو که در منوی سیستم عامل قرار دادید به جاش یه عکس قرار بدید و هر تصویر رو لینک کنید به زیرمنوهاتون"" انجام بدم؟

چون گزینه ای که بشه این رو انجام داد نداره و در ضمن تصویر thumbnail منوی سیستم عامل و زیر مجموعه هایش یکی است.

منظورم این بود که اینکار رو بصورت دستی انجام بدید از طریق یک ماژول html دستی یا یک مطلب

داخلشون بطور دستی تصاویر رو قرار میدید و لینک میدید به زیرمنوهاتون

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

من حتما باید این دومشکل رو حل کنم وگرنه از وب سایتم سوء استفاده میشه و از برنامه نویسی هم هیچ سر رشته ای ندارم ؛

میشه برای هر دو نقل قول بیشتر راهنمایی کنید؟

با تشکر از زحمات شما

لینک به ارسال

با سلام

توضیح خاصی که نداره . اولی که گفتم یه اسکریپته که رایگان هم هست و مستقل از جوملاست یعنی افزونه جوملایی نیست

مورد دوم هم اگر بخواهید از طریق ماژول اینکار رو انجام بدید کافیه که تصاویر بندانگشتی رو وارد ماژول کنید بعد هر تصویر رو لینک بدید به یکی از زیرمنوهای ، منوی سیستم عامل

بعد ماژول رو فقط به منوی سیستم عامل تخصیص بدید و در موقعیتی مناسب منتشر کنید

برای موردی که میخواهید فکر نکنم فوکادانلود مناسب باشه

اگر بخواهید مثل کلیجا لینک نمایش داده بشه باید همه کارها رو بصورت دستی انجام بدید و یه مقدار شاید سخت باشه

یا اینکه مطابق اونچه که قبلا بهتون توضیح دادم از جی دانلودز استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

1)عرض کردم که در برنامه نویسی سر رشته ای ندارم ؛

نمیشه یه کار دیگه کرد ، چون تصاویر بند انگشتی موجود فقط از هر کدام اولیشون رو به عنوان تصویر بند انگشتی منوی مثلا سیستم عامل برای منوی زیر مجموعه منوی سیستم عامل انتخاب می شود ، آیا می شود با یک روشی در درون تصویر بند انگشتی فوق یک لینک به منوی زیر مجموعه مورد نظر اختصاص دهیم تا با کلیک بر روی تصویر بند انگشتی وارد منوی زیر مجموعه ی مجموعه سیستم عامل بود و از لحاظ مسیر سایت مشکل حل بشود؟

اگر می شود چگونه این کار امکان پذیر است؟

اگر هم امکان پذیر نیست لطفا راهنمایی کنید که چه دستوراتی را به ماژول دستی بدهم که مشکل حل بشود؟ چون همانطور که گفتم از برنامه نویسی سر رشته ای ندارم.

اگر هم اینجا مجالش نیست تا دستورات برنامه نویسی رو بدید ، لطفا راهنمایی کنید که برای اینکه هر وقت خواستم یه برنامه ای رو بنویسم بتونم به صورت دستی این کار رو انجام بدم باید چه مراحلی رو طی کنم؟

2)اون کلیجا که گفتید رو من امروز روش کار کار کردم ، زیاد هم سخت نبود و تونستم برای گالری تصاویر لینک دانلود رو به این اسکریپت متصل کنم. فقط مسئله ای که هست اینه که بارها شده مثلا اگه یه فیلم رو از سایتی مثل 4Shared داشتم از طریق نرم افزار IDM دانلود کنم ، وسط دانلود با اینکه قابلیت Resume هم داشته ، ولی گفته که لینک دالود شما تغییر کرده و باید از طریق نرم افزار IDM لینک جدید رو دریافت کنید تا ادامه دانلود انجام بشه.

من شنیدم که این سایت ها که محدود به 4Share هم نمیشه ، از همین کلیجا استفاده می کنن ، ولی نمی دونم چطور این کار رو انجام میدن.

میشه درباره این قضیه هم کمی توضیح بدین.

با تشکر فراوان از زحمات شما

لینک به ارسال

نقل قول :

1)عرض کردم که در برنامه نویسی سر رشته ای ندارم ؛ نمیشه یه کار دیگه کرد ، چون تصاویر بند انگشتی موجود فقط از هر کدام اولیشون رو به عنوان تصویر بند انگشتی منوی مثلا سیستم عامل برای منوی زیر مجموعه منوی سیستم عامل انتخاب می شود ، آیا می شود با یک روشی در درون تصویر بند انگشتی فوق یک لینک به منوی زیر مجموعه مورد نظر اختصاص دهیم تا با کلیک بر روی تصویر بند انگشتی وارد منوی زیر مجموعه ی مجموعه سیستم عامل بود و از لحاظ مسیر سایت مشکل حل بشود؟ اگر می شود چگونه این کار امکان پذیر است؟

با سلام

خب منم همینی رو که میگید رو توضیح دادم دیگه

یک ماژول html دستی ایجاد میکنید و بعد از طریق دکمه ورود تصویر که در پایین ادیتور هست تصاویرتون رو به نوبت وارد میکنید

بعد روی هر تصویر به نوبت کلیک میکنید تا انتخاب بشه و بعد دکمه درج لینک رو بزنید و آدرس اولین زیرمنویی که در منوی سیستم عامل هست رو وارد کنید

و برای باقی تصاویر نیز به نوبت همین کار رو برای سایر زیرمنوها تکرار کنید

اینطوری چون تصویر رو به یک منو (زیرمنو) لینک میدید تو قسمت مسیرسایت هم دیگه مشکلی ندارید

نقل قول :

2)اون کلیجا که گفتید رو من امروز روش کار کار کردم ، زیاد هم سخت نبود و تونستم برای گالری تصاویر لینک دانلود رو به این اسکریپت متصل کنم. فقط مسئله ای که هست اینه که بارها شده مثلا اگه یه فیلم رو از سایتی مثل 4Shared داشتم از طریق نرم افزار IDM دانلود کنم ، وسط دانلود با اینکه قابلیت Resume هم داشته ، ولی گفته که لینک دالود شما تغییر کرده و باید از طریق نرم افزار IDM لینک جدید رو دریافت کنید تا ادامه دانلود انجام بشه. من شنیدم که این سایت ها که محدود به 4Share هم نمیشه ، از همین کلیجا استفاده می کنن ، ولی نمی دونم چطور این کار رو انجام میدن. میشه درباره این قضیه هم کمی توضیح بدین.

این مورد رو اطلاعی ندارم ولی حدس میزنم ممکنه برای اینکار مدت زمان محدودی رو برای کش کردن تنظیم میکنند . بهتره تنظیمات اسکریپت رو بررسی کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام ؛

همین کار رو انجام دادم ، اما با وجود اینکه به همه تصاویر زیر منو اختصاص دادم مسیر سایت را برای هر کدام از زیر مجموعه ها ، فقط به یک منو اختصاص می دهد.

آیا برای حل این مشکل راهی هست؟

البته مرتبا کش رو خالی میکردم ولی فرقی نمی کرد ، راستی منظورتون همون ماژول پیش فرض جوملا یعنی "ماژول html سفارشی" بود دیگه؟ چون من این کار رو با ابن ماژول انجام دادم.

این هم از تصویر کدهای html ساخته شده در این ماژول که از طریق گزینه html ادیتور جوملا به دست آمده :

http://uploadtak.com/images/g4728_Untitled.jpg

این هم لینک صفحه مورد نظر ، یه نگاه بندازید متوجه منظورم میشید. اصلا خود منوی سیستم عامل رو هم در قسمت مسیر سایت اگه دقت کنید تغییر می کنه. ویا اصلا کار نمی کنه و مسیر سایت به همون صورت قبلی می مونه.

:http://www.tasveergar.ir/index.php/operating-system

با تشکر فراوان از زحمات شما

لینک به ارسال

با سلام

ماژول html دستی یا html سفارشی یا custom html همشون یکی هستند و فرقی ندارند فقط ترجمه ها کمی متفاوته

توی لینکی که قرار دادید من ماژولی ندیدم . ماژولی رو که درست کردید باید به منوی سیستم عامل تخصیص داده باشید و در موقعیتی مناسب اون رو منتشر کرده باشید تا بشه اون رو دید

تقریبا" انتهای خط دوم کدهاتون خط زیر اضافه هست چون چیزی رو لینک نمیکنه

<a href="index.php/operating-system/windows-7"></a>

باید در منوی سیستم عامل به جای اون 5 تا تصویری که میبینید ماژولی رو که ساختید نمایش بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...