رفتن به مطلب
farkakh

به هم ریختن قالب بعد تغییر چند کد ساده

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی .

یه مشکل در قالب سایت من به وجود آمده اگه کمک کنید ممنون میشم.

من برای مرتب کردن قالب سایتم به کمک firebug چند دستور ساده فقط مانند margin و padingو دستورات font کمی تغییر دادم بعد این تغیرات رو در فایل های demo-styles.css , fusionmenu.css , gantry-core.css, template.cssو فایل های k2.cssداخل قالب در لاین مربوطه صحیح تغیرات را وارد کردم. که بعد از لود دوباره سایت جای مازولهای موقعیت side bar a تغییرکرده بود. پیشنمایش موقعیت قالب ها فعاله

حلا من از شما دوستان تقاضامندم کمک کنید و لاین اشتباه را بگید تا مازولها به سمت راست مطالب اصلی برگردد .لطفا صورت مساله رو پاک نکنید فقط لاین اشتباه رابگید .

خودم خیلی در گیرش شدم نتونستم کاری کنم گفتم با شما ها مشورت کنم وگرنه برای هر مشکلی لای نمیام.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما دقیقا مشخص کنید کدوم دستور ها!همین مارجین که می کید اندازه اشتباهش می تونه کلا همه چی رو به هم بریزه!

یا دقیق نشون بدید کجا رو عوض کردید! یا به نظر من css اصلی قالب رو برگردونید تغییرات مدنظرتون رو قدم به قدم انجام بدید و نتیجه رو ببینید

لینک به ارسال

شما دقیقا مشخص کنید کدوم دستور ها!همین مارجین که می کید اندازه اشتباهش می تونه کلا همه چی رو به هم بریزه!

یا دقیق نشون بدید کجا رو عوض کردید! یا به نظر من css اصلی قالب رو برگردونید تغییرات مدنظرتون رو قدم به قدم انجام بدید و نتیجه رو ببینید

از پاسخ شما ممنونم

من فقط دستورات موقعیت مطالب اصلی رو تغییر دادم. فکر کنم مربوط به قسمت زیر باشه خودم قبلا فایل css قالب رو جای گزین کردم ولی مشکل حل نشد پس دوباره فایل قبلی رو برگردوندم. من تغیرات را قدم به قدم اجراکردم ام به علت بعلت حافظه نهان مرور گر چیزی متوجه نشدم

لطفا کمی زمان بگذارید و بنده را کمک کنید ممنونم.

<div class="rt-block component-block">
<div class="component-content">
<div id="k2Container" class="itemListView may12-home">
<div class="itemListCategoriesBlock"> </div>

لینک به ارسال

مگه می شه فایل قبلی رو برگردونید و مشکل حل نشه!

یک احتمال کم دیگه اهم بررسی کنید واسه خودم چندین بار پیش اومده ووچندروز وقتمو هدر داده قبلا که نمی دونستم ممکنه cach مرورگرتون نسخه قبلی سایت رو نشون می ده!شما سی اس اس قبلی رو کاملا برگردونید و از یکی از دوستاتون بخواهید یا با یه مرورگر دیگه سایت رو باز کنید!!

البته اگر مطمینید جای دیگری رو ویرایش نکردید

لینک به ارسال

با انجام تمامی موارد پا ک کردن کامل کش مرور گر و حتی جایگزین کامل پوشه css مشکل هنوز پابر جاست لطفا .

لینک به ارسال

با سلام

از منوی سایت و از منوی تعمیرات اون سه مورد رو انجام بدید و تست کنید

اگر قالبتون تنظیمی داره که بطور اختصاصی از کش استفاده میکنه در تنظیمات قالب مربوطه استفاده از کش را غیرفعال کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام به همه ی دوستان

اCashe مرورگر به قسمتی ازمرورگر گفته میشود که اشیا و دیتاهای مربوط به وبسایت ها و وبلاگ ها ( درکل هر چیزی که در اینترنت بازدید میکنید ) در آنجا ذخیره میشوند تا در مراجعات بعدی شما به همان وبسایت ها دیگری نیازی به بارگذاری اشیا ودیتاهای اضافه نباشد . مزیت این کار در این است که سرعت بارگذاری صفحات را به صورت قابل توجهی بالا میبرد . مرورگر محبوب فایرفاکس هم مانند مرورگر های دیگر از این قابلیت استفاده میکند تا سرعت بارگذاری صفحات شما را افزایش دهد .اکنون به صورت دقیق به کاربرد Cache پی برده اید . البته محتویات Cache بی ضرر هم نیست و هر از گاهی باید آنها را پاک سازی کنید تا از سنگین شدن مرورگر کاسته و همچنین امنیت خود را نیز بالاتر ببرید . گاهی اوقات بعضی از بدافزارها در قسمت Cache مربوط به مرورگر شما لانه میکنند. و چیزهای جدیدی را که قبلا مشاهده نمیکردید بارگذاری و ظاهر شود .

پاک کردن کش در مرورگره فایرفاکس:

بازکردن پنجره Clear recent history

راه سریع : کلید های ctrl + Shift + Delete رو نگه دارید . پنجره کوچک به نام Clear recent history ظاهر خواهد شد .

راه دوم : اول یک مرورگره فایرفاکس باز کنید و بعد از تب های بالا

روی tools کلید کنید و بعد گزینه Clear recent history

اگر این گزینه رو به روش دوم پیدا نکردید از روش اول استفاده کنید .

مرورگر را بسته مجددا باز کنید . زمانی کوتاهی صبر کنید تا امکاناتی که قبلا مشاهده نمیکردید بارگذاری و ظاهر شود .

هرچه میکشیم ازاین تکنولوژِِِی جدید بابا کی دوره ما ازاین چیزها بود اصلا کش نبود همش نخ بود. ;):P

لینک به ارسال

ای کاش این رو به عنوان اموزش در یکی از تاپیک ها می نوشتید!به اسم خودتان!البته اگر موجود نیست

بله کش تو این موارد خیلی مهمه و خیلی ها بهش توجه نمی کنند! خودم ۲ سال پیش ۲ روز به خاطر این که این موضوعو نمی دونستم سر یه موضوع گیر کردم!تقریبا م۳ وا۳ شما بود

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...