رفتن به مطلب
iran_persia10

مشکل در فروشگاه ساز

پست های پیشنهاد شده

ُسلام . من الان تو گوگل دنبال یه آموزش بودم . اینجارو دیدم . یه مشکلی دارم میخواستم بپرسم کسی کتابی یا مرجعی میشناسه که منو راهنمایی کنه ...

من 1 فروشگاه اینترنتی گرفتم که از فروشگاه ساز virtuemart اگه اشتباه نکنم استفاده کرده . من زیاد وارد نیستم و رشته ام پزشکیه و این فروشگاه هم مال لباس و پوشاکه ، میخوام بکنم کتاب ... ولی وقتی میرم توی یه منو که منوی همون virtumarte ، وقتی برای نوع آبتم منو ، طرح بندی مجموعه(فروشگاه ساز) رو انتخاب میکنم ، از من یه مجموعه میخواد که وقتی توی مدیریت مجموعه ، مجموعه ای ایجاد میکنم ، توی اون نمایش نمیده!!!!

و کلا اصلا نمیتونم برم مطالبی رو که قبلا گذاشتن برای لباس ، تغییر بدم به نوشته های خودم که کتابه ... یعنی نمیدونم کجای مدیریت جوملا باید این تغییرات رو بدم البته ، من یه سایت برای خودم با همین جوملا2.5 درست کردم ، ومدیریت جوملا2.5 رو تقریبا  بلد بودم . ولی این خیلی مشکله ...

میشه یه راهنمایی کنین کهاز کجا بتونم منبعی پیدا کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

مطالب یا باید در کی2 باشد یا در قسمت مطالب جوملا

اگر نوع محصولات رو می خواهید عوض کنید باید در کامپوننت ویرچورمارت عوضش کنید

مطمئن شوید درون اون مجموعه ای که انتخاب می کنید باید محصول وجود داشته باشه که نمایش داده بشه

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا (جومینــــــا) خوش آمدید

لطفا" قبل از شروع فعالیت قوانین بخشهای مختلف تالار را مطالعه فرمایید . به هنگام طرح سوالاتتون بخش مناسبی را انتخاب فرمایید

اون مجموعه ای که از شما در تنظیمات منو خواسته میشه باید از قبل در قسمت "مجموعه محصولات" که در خود کامپوننت قرار دارد ایجاد کرده باشید نه قسمت مدیریت مجموعه ها

و همچنین محصولاتی هم که تعریف شده اند در قسمت "محصولات" در خود کامپوننت قرار دارند نه قسمت مدیریت مطالب

شما وقتی از منوی کامپوننتها گزینه ویرچومارت رو انتخاب میکنید این دو گزینه ای که گفتم یعنی محصولات و مجموعه محصولات را خواهید دید

تاپیک منتقل شد !

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...