رفتن به مطلب
nasimesaba101

درخواست راهی برای ترتیب بندی گلوبال نیوز

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من قصد دارم از ماژول گلوبال نیوز استفاده کنم. اما وقتی بخوام از چند مجموعه خبر نشون بده، اونها رو بر اساس مجموعه مرتب میکنه درحالی که قاعده بر اینه که باید به ترتیب تاریخ نشون بده.

سرچ هم کردم اما متاسفانه ظاهرا این مشکل بزرگ در این ماژول حل نشده. دوستان میتونن راهی بدن و یا بشه مثلا این حالت چیمان مجموعه ها رو از کار انداخت؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

علاوه بر مرتب سازی مجموعه ها میتونید در فیلد Article Field to Order By نوع مرتب سازی مطالب رو تعیین کنید که بر چه اساس باشد و در فیلد بعدی نیز میتونید حالت نزولی و یا صعودی را تنظیم کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

علاوه بر مرتب سازی مجموعه ها میتونید در فیلد Article Field to Order By نوع مرتب سازی مطالب رو تعیین کنید که بر چه اساس باشد و در فیلد بعدی نیز میتونید حالت نزولی و یا صعودی را تنظیم کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

مشکل حل شد. توی سرچ اولیه متوجه شدم که استاد میری هم این مشکل رو از معایب این افزونه شمرده بودن

حالا با اجازه اساتید تنظیماتی که مشکل رو باهاش حل کردم عرض می کنم

ترتیب چینش مجموعه : ناگهانی

مقالات زیر مجموعه: بلی

ترتیب بندی مقالات: تاریخ ایجاد

چینش: نزولی

البته بنده تخصصی در این زمینه ندارم اما فکر کنم اصل مشکل به واژه "ناگهانی" برگرده. احتمالا می بایست " نادیده" ترجمه می شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...