رفتن به مطلب
farkakh

کوچک کردن عرض ماژولها در یک قالب شناور

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی

و تشکر از تمام دوستانی که برای رفع مشکلات دیگران وقت میزارند. وتجربیات ارزندشان را بدون هیج منتی در اختیار ما می گزارند انشاالله وقتی من یکم یاد گرفتم برای دیگران جبران میکنم تنها مصرف کننده بودن بده.

قالب  به صورت شناور و از نوع واکنش گرا است من می خواهم تا عرض  ماژول های کناری را در موقعیت side bar a که دارای عرض زیادی هستند می خوام حدودا عرضش به 2/3 این حالت کاهش پیداکنه  قالب سیات من از نوع فریمورک مال شرکت راکتتم است در تنضیمات قالب امکان تغییر اندازه لایه ها وجود داره اما ازاین کوچکتر نمیشه کردش نسبتش الان 3.9 است.

آدرس سایت :

در تاپیک قبلی دوستان زحمت کشیدن و کد زیرا پیشنهاد کردند این کدها کاملا صحیح بودن اما این کد ها مقدارشون ثابته  و با تغییر رزولیشن موروگر مطالب ناخانا میشه در صورتی که قالب من به صورت شناور و( 1000px یا 1200px نیست) اگه یه جوری باشه شبیه درصدی% ممنون میشم.

templates/rt_voxel_responsive/css/template-rtl.css

div#rt-main div.rt-container div.rt-pull-9 {

left: -1000px;

}

div#rt-main div.rt-container div.rt-grid-3 {

width: 200px;
}

div#rt-main div.rt-container div.rt-push-3 {

left: 200px;
}

div#rt-main div.rt-container div.rt-grid-9 {

width: 1000px;
}

اگه یه جوری باشه شبیه درصدی ممنون میشم.

ببخشید اگه طولانی بود مجبور شدم همشو توضیح بدم دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اگر میخواهید با تغییر در عرض قالب رو باز هم بصورت رسپانسیو استفاده کنید باید در ساختار اصلی قالب تغییرات اساسی بدید مثل index.php و یا فایلهای php مخصوص در قالبهای شرکتی

کلا" این تغییرتون تا حدودی به CSS مربوط میشه ولی نه در فایل CSS

اونایی که با طراحی رسپانسیو آشنایی دارند متوجه منظورم میشن

باید با ساختار فریم ورک BootStrap آشنایی داشته باشید تا متوجه منظورم بشید

در ضمن سعی کنید CSS های اصلی فریم ورک را تغییر ندید !

اگر هم میخواهید تغییری در استایل قالب اعمال کنید باید از CSS های سفارشی استفاده بشه مثل template_rtl.css و ...

یکی از عمده تفاوتهای قالبهای معمولی و رسپانسیو نسبت به هم برای چنین تغییری همینه که قالبهای معمولی رو میشه با تغییراتی در css مشکل رو حل کرد ولی در مورد قالبهای رسپانسیو اوضاع به کلی متفاوته

بحث اینکه کد درصدی شده قرار بدید نیست چون اصلا نیازی به اینکار نیست

خود فریم ورک اینو تشخیص میده اگر در کدنویسی فایل php کدها به درستی تعریف شده باشند

موفق و پیروز باشید
یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...