رفتن به مطلب
mortaza_max

چطوری میتونم یک منو رو پاپ کنم؟

پست های پیشنهاد شده

چطوری میتونم یک منو رو پاپ کنم؟ یعنی وقتی کاربر میاد سایت اول پاپ اپ باز شه و اطلاعات یه کامپوونت رو نشون بده. مثلا قسمت جستجوی سوبی پرو. بدون اینکه قالبم تو صفحه پاپ آپ وجود داشته باشه. یعنی مختص یک کامپوننت خاص باشه؟ میشه چنین چیزی؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

می خواهید یک منو اطلاعاتش پاپ آپ شود

من یک راه بیشتر به ذهنم نمیرسه :

اونم اینه که یک پلاگین پاپ آپ که بشه مطالب یا حتی تگ های اچ تی ام ال را درونش قرار داد را انتخاب کنید

بعد پلاگینی که کامپوننت را در مطلب میاره را دانلود و نصب کنید( قبلن معرفی کردم در بخش توسعه افزونه های فارسی جستجو کنید )

حال درون یک مطلب یا درون ماژول اچ تی ام ال دستی منوی مورد نظر را فراخوانی کنید ببینید اگر ماژول پاپ آپ مطالب را هم قبول می کنه حتمن درون یک مطلب فراخوانی بشه بهتره

لینک به ارسال

دوست عزیز ممنون. من این پلاگین رو دانلود کردم و آدرس رو تو اچ تی ام ال دستی این شکلی دادم : {component url='index.php?option=com_sobipro&task=search&sid=40' } ولی متاسفانه فقط تو موقعیت کد رو میندازه نه کامپوننت رو!!! پلاگین هم فعاله/ :blink:

لینک به ارسال

دوستان لطفا کمکم گنید از پلاگینهایی که در با درج کد کار میکنند مثله همین و یا پاپ آپ و همینطور پلاگین نظرات فیسبوک فقط کدشون رو میاره. عمل نمیکنه/ بدجور نیاز دارم. مشکل از چی میتونه باشه؟

لینک به ارسال

درود بر شما

این گونه به نتیجه نمی رسید

توضیحاتی که دادم رو مثل اینکه متوجه نشدید

شما وقتی یک پلاگین پاپ آپ کننده ماژول را داشته باشید و پلاگینی که برای درج کامپوننت در مطلب که بنده قبلن معرفی کردم مشکل تان حل میشه

توضیحات و روش کار در پلاگین درج کامپوننت که بنده در لینک معرفی اش دادم رو کامل بخونید

لینک به ارسال

درود بر شما

قبل ایجاد کد زیر ویرایشگر دکمه تغیر ویرایشگر را می زنید و درون آن کد را وارد می کنید؟

لینک به ارسال

درود بر شما

ابتدا دکمه زیر ویرایشگر یعنی دکمه " تغیر ویرایشگر " را بزنید و کد را وارد کنید . دوباره همان دکمه را بزنید و تست کنید مشکل بر طرف میشه یا نه

لینک به ارسال

درود

تا جایی که من می دانم پلاگین نمایش کامپوننت در مطلب تنها در مطلب بدرستی کار می کند.  در ماژول کار نمی کند.

یاعلی

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ دوستان. بنا به گفته دوس عزیز فقط تو مطالب نشون میده. ممنون از راهنماییتون. فوق العاده بود. حالا چطوری میتونم کار کنم کهه در همه جا نشون بدهه؟ اگه از پلاگین مطلب در ماژول استفاده کنم کار میکنه؟

لینک به ارسال

دوستان شد. بلاخره تونستم کد رو تو موقعیت جدید وارد کردم و بعد با ماژول درج متن در موقعیت تونستم در همه صفحه هام داشته باشمش. بی نهایت تشکر میکنم از آقای حسینی پارسا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...