رفتن به مطلب
amaali20

فعالسازی نرم افزار از طریق سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من تعدادی نرم افزار دارم که هر کدام یکسری محاسبات روی هر سیستم انجام میده و سپس یک کد تولید می کند که مشتری آن کد را برای من ارسال می کند و من هم از طریق کی جنی که ساخته ام کد فعالسازی مربوط آن سیستم را استخراج و برای آن ارسال می کنم

حالا می خواهم این کار از طریق سایت انجام بگیرد و مشتری پس از خرید آنلاین یک کد دریافت نموده و با وارد کردن آن کد و کدی که نرم افزار به او می دهد کد فعالسازی را دریافت نماید

لطفاً راهنمایی کنید که آیا این کار از طریق جوملا ( جوم شاپینگ ) امکان پذیر می باشد یا نه

آیا افزونه ای در این خصوص می باشد اگر نه من به این افزونه نیاز دارم آیا کسی میتونه این افزونه را برام بنویسد

در ضمن من از جوملا 2.5 استفاده می کنم

متشکرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

میتونید از فرمسازها هم استفاده کنید

کافیست فرمی ایجاد کنید با یک فیلد برای دریافت کدی که هنگام خرید دریافت کرده و یک فیلد برای دریافت کد نرم افزار و یک فیلد هم برای دریافت آدرس ایمیل

کاربر پس از تکمیل فرم منتظر میشه تا شما از طریق ایمیلی که وارد کرده کدفعالسازی رو براش ارسال کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز من می خواهم نیازی به ارسال کد از طریق ایمیل نباشد مشتری بلافاصله پس از خرید وارد قسمت فعالسازی بشه و با وارد کردن کد سیستم و کد خرید کد فعالسازی را بدست بیاره

ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

با سلام

در اینصورت بایستی بصورت اختصاصی براتون نوشته بشه

میتونید با دوستان افزونه نویسمون مشورتهای لازم رو انجام بدید

آقایان امیررضاتهرانی - سعیدشمسی - ستاررضایی - رامین انگوتی

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...