رفتن به مطلب
farhad6169

تنظيمات RsForm براي سطح بندي کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشيد.

من در سايت خودم اين فرم ساز رو نصب کردم و 4 تا فرم ثبت نام مختلف ساخته و در اختيار باز ديد کنندگان قرار دادم. گزينه اول ثبت نام پزشکان دوم ثبت نام داروسازان ، سوم نمايندگان علمي و چهارمي افراد عادي.

حالا مي بايست که براي مطالبي که در سايت قرار مي دهم سطح دسترسي درست کنم مربوط به کساني که ثبت نام مي کنند

يعني مقالات تخصصي را فقط کساني بتوانند ببينند که با فرم ثبت نام پزشکان ، ثبت نام کردنند و

مقالات خاص را فقط نمايندگان علمي بتوانند ببينند. و به همين صورت

درضمن جوملاي من 2.5 هستش. مي دونم که جوملا سطح دسترسي رو در پيش فرض خودش داره ولي مشکل منو حل نکرد.

مشکلي که دارم اينه

وقتي کسي در فرم ثبت نام پزشکان، ثبت نام مي کنه و اون چطور مي تونم به جوملا يا خود آر اس فرم بگم کساني که با اين فرم ثبت نام مي کنند مي توانند اين مطالب رو ببينند.

يا اينکه وقتي يک مطلب در سايت مي گذارم، گزينه سطح دسترسي داره ولي درون اون گزينه فرم هاي آر اس فرم نيست که بگم اين مطلب مربوط به اين فرم و کساني که با اين فرم ثبت نام کردند هستش.

يه مثال کلي بگم اونم همين سايت جومينا هستش. افراد با سطح دسترسي هاي مختلف بايد ثبت نام کنند  و کسي که سطح 2 هست نمي تونه از مطالب افراد سطح 1 استفاده کنه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دو تا راه رو پیشنهاد میدم

راه اول اینه که ثبت نام در سایت رو ببندید و از طریق فرمهایی که برای سطوح مختلف تهیه کردید اطلاعاتشون رو دریافت کنید

سپس خودتون بطور دستی اکانتهاشون رو ایجاد کنید و اطلاعات یوزر و پسورد رو براشون ایمیل کنید

راه دوم اینه که از افزونه ای که قبلا در تاپیک زیر معرفی کردم استفاده کنید و سپس کاربرانتون رو برای دریافت اطلاعات تکمیلی به فرمهای مخصوصشون لینک بدید

http://forum.joomina.ir/topic/16803-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%DB%8C%D8%B5-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D9%88-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

درباره راه اول : در صورتي که اين کار رو انجام بدهم براي ورود مثلا پزشکان يه فيلدري بايد باشد تا طرف يوزر پس را وارد کرده و وارد سايت شود

اين فيلد را چطور بايد درست کنم در صورتي که گفتيد ثبت نام جوملا را استفاده نکنم. از يه طرف اگر از ثبت نام جوملا استفاده کنم

گزينه ثبت نام در آنجا نيز هست و کاربران احتمال ثبت نام از اين قسمت را هم در دسترس خواهند داشت.

اما راجعبه راه دوم: در صورت امکان کمي بشتر توضيح بدهيد و اينکه آيا با استفاده از اين پلاگين مي توان 4 سطح را تعريف کرد و اينکه چطور لينک بدهم به

فرم هاي فرمساز. در صورت امکان کمي بيشتر توضيح بدهيد

با تشکر از توجه شما

لینک به ارسال

درود بر شما

منظور جناب صفرعلی این بود که ثبت نام جوملا را ببندید بعد با فرم ساز یه فرم ساخته و اطلاعاتی که خواستید رو بگیرید و بطور دسترسی در منوی کاربران » گزینه ی جدید را بزنید و کاربر را ثبت نام کنید

راه دوم :

این پلاگین با ثبت نام جوملا کار می کند پس دیگر فرم سازی در کار نخواهد بود

شما گروه های خود را ساخته و شناسه اون گروه ها را به پلاگین می دهید

آن هم در موقع ثبت نام از کاربر می خواد که گروه خودش را انتخاب کنه

بعد مثلن می تونید گزینه فعال سازی اکانت کاربر را روی مدیر تنظیم کنید تا با تایید شما اکانت ثبت نام شود.

لینک به ارسال

با سلام

در سايت اين پلاگين رو نصب کردم و گروه هايي هم ساخته و در ثبت نام جوملا گروه ها نمايش داده شد

اما 2 تا مشکل دارم

اول اينکه نوشته جلوي باکس که

Seleziona la classe

هستش رو چطوري بايد تغيير داد

دوم هم طبق عکسي که براتون فرستادم باکس پلاگين با بقيه باکس ها فرق داره در صورتي که بايد همه باکس ها يکدست بشه

براي انجام اين کار چه روشي رو پيشنهاد مي کنيد

با تشکر

post-11344-0-55421500-1372758493_thumb.j

لینک به ارسال

با سلام

مورد اول را در فایل plugins/user/jgroup/groups/group.xml ویرایش کنید

برای مورد دوم هم ، آدرس سایتتون رو قرار بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

مورد اول درست شد.

با تشکر از توجه شما. چونکه هنوز از فرم ثبت نام نمي توان استفاده کامل را کرد من اين فرم را در صفحه ديگر گذاشته و لينک را براي شما مي گذارم

http://www.algomed.ir/site-map-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D9%8A%D8%AA.html

سوال ديگر اينکه من گروه ها را ساختم، و در قسمت سطح دسترسي براي اين گروه ها يک آيتم به همان نامي که در گروه ساخته بودم ساختم که موقعي که مطلب مي گذارم در قسمت سطح دسترسي گزينه هاي مورد نظر (پزشک، داروساز و...) وجود داشته باشد و سطح دسترسي را از اينجا تعيين مي کنم.

آيا اين راهي که من رفتم درست است؟

لینک به ارسال

با سلام

من فرمي را که با آراس فرم ساخته بودم به عنوان فرم ثبت نام پزشکان را تست کردم و بهش گفتم که بعد از اينکه کاربر فيلدهاي مربوطه را پر کرد به صفحه ثبت نامي جوملا که پلاگين JGroup در آنجا هست برود و يوزر و پس و گروه کاربري را در آن صفحه وارد کند.

در حين ثبت اطلاعات مشکلي پيش نيامد. ولي بعد از اينکه ثبت رو زدم پيغامي مبني بر ارسال لينک فعال سازي براي من آمد.

بعد از اينکه روي لينک فعالسازي در ايميل کليک کردم صفحه اي مانند فايل اتچ شده برام ظاهر شد.

چند تا مشکل:

اول اينکه: من نمي خوام لينک فعال سازي ارسال بشه چکار بايد بکنم

دوم: لينک فعال سازي ارسال بشه ولي بعد از کليک بر روي آن و وراد کردن دوباره يوزر پس اين صفحه نياد

سوم و مهمترين مشکل: در قسمت JGroup در هنگام ثبت نام وضعيت کاربري وارد شده و در اينجا هم دوباره خودم وارد کردم ولي باز مي نويسه که اطلاعاتي وارد نشده است.(طبق عکس)

post-11344-0-00284800-1373183268_thumb.j

لینک به ارسال

با سلام

نقل قول :

چونکه هنوز از فرم ثبت نام نمي توان استفاده کامل را کرد من اين فرم را در صفحه ديگر گذاشته و لينک را براي شما مي گذارم

کدهای زیر را در انتهای مسیر templates/sauna_j25/css/base.css وارد کنید

div select#jform_group.required:hover {
    background-color: rgba(255, 255, 255, 0.05);
    transition: all 0.3s linear 0s;
}

div select#jform_group.required {
    background-color: rgba(255, 255, 255, 0.1);
    border: 1px solid rgba(0, 0, 0, 0.7) !important;
    border-radius: 4px;
}

div select#jform_group.required option {
    color#FFFFFF;
}

نقل قول :

سوال ديگر اينکه من گروه ها را ساختم، و در قسمت سطح دسترسي براي اين گروه ها يک آيتم به همان نامي که در گروه ساخته بودم ساختم که موقعي که مطلب مي گذارم در قسمت سطح دسترسي گزينه هاي مورد نظر (پزشک، داروساز و...) وجود داشته باشد و سطح دسترسي را از اينجا تعيين مي کنم.

آيا اين راهي که من رفتم درست است؟

بله درسته ، اما اینکه هر گروه تا چه اندازه دسترسی داشته باشند را باید در قسمت تنظیمات کلی در تب سطوح دسترسی تنظیم کنید

نقل قول :

من نمي خوام لينک فعال سازي ارسال بشه چکار بايد بکنم

در مدیریت کاربران روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و مقدار گزینه "فعال سازی حساب کاربری کاربر جدید" را روی هیچکدام قرار بدید تا

اکانت کاربر پس از ثبت نام بلافاصله فعال گردد

یا اینکه روی گزینه "مدیریت سایت" قرار بدید تا خودتون بصورت دستی فعال کنید

نقل قول :

لينک فعال سازي ارسال بشه ولي بعد از کليک بر روي آن و وراد کردن دوباره يوزر پس اين صفحه نياد

در ماژول ورود گزینه "صفحه ارجاع کاربر پس از ورود" را روی یک منوی دلخواه تنظیم کنید تا کاربر پس از ورود به آن صفحه هدایت شود

نقل قول :

در قسمت JGroup در هنگام ثبت نام وضعيت کاربري وارد شده و در اينجا هم دوباره خودم وارد کردم ولي باز مي نويسه که اطلاعاتي وارد نشده است

این مورد رو فعلا" اطلاعی ندارم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

نقل قول:

در ماژول ورود گزینه "صفحه ارجاع کاربر پس از ورود" را روی یک منوی دلخواه تنظیم کنید تا کاربر پس از ورود به آن صفحه هدایت شود

با سلام

کاري که گفته بوديد انجام دادم طبق عکس پيوست ولي باز صفحه مربوط به خوش آمد گويي و اطلاعات ثبت شونده و ... ميايد

آيا کار ديگري بايد انجام دهم؟

post-11344-0-62707600-1373272228_thumb.j

لینک به ارسال

با سلام

باید به درستی عمل کنه

شما نسخه جوملاتون دقیقا" چند هستش و از جوملای کدام تیم استفاده میکنید ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

باید به درستی عمل کنه

شما نسخه جوملاتون دقیقا" چند هستش و از جوملای کدام تیم استفاده میکنید ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

نسخه جوملا 2.5.11  كه از سايت خود جومينا دانلود كردم و نصب كردم. پچ مربوط به اين صفحه

لينك پچ

رو هم دانلود كرده و نصب كردم

لینک به ارسال

با سلام

نفرمودید که با نصب پچ مشکل برطرف شد یا نه ؟

به هر حال اگر نه ، از کلیه فایلها و دیتابیستون بک آپ تهیه کنید

بعد بسته کامل جوملا 2.5.11 تیم جومینــــــا را روی جوملای فعلی اکسترکت کنید و بدون نصب جوملا پوشه Installation را حذف کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

نقل قول :

در قسمت JGroup در هنگام ثبت نام
وضعيت کاربري وارد شده و در اينجا هم دوباره خودم وارد کردم ولي باز مي
نويسه که اطلاعاتي وارد نشده است

با سلام

آقا کسي نتوانست براي اين مشکل راه حلي پيدا کند؟!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...