رفتن به مطلب
shayan3040

کمک برای سئو

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید این کلمات کلیدی یا برچسب ها در جوملا ،بعضی سایت های جومولایی در صفحه اصلیشون هست و به صورت لینک دار و نوشتن برچسب ها میخواستم بدونم این بهتر هست یا در پشت قالب مخفیشون کنم ممنون میشم جواب بدید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

کلمات کلیدی رو برای این تعیین میکنند که قابل نمایش برای خزنده موتور جستجو باشه

حالت مخفی مربوط به متاتگها میباشند که در سورس سایت داخل تگ head قرار میگیرند

لینک زیر را هم مطالعه کنید بسیار مفید و ارزشمند است

http://www.joomina.ir/seo-tools/655-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2-5.html

البته افزونه اش برای جوملا 2.5 میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

کلمات کلیدی رو برای این تعیین میکنند که قابل نمایش برای خزنده موتور جستجو باشه

حالت مخفی مربوط به متاتگها میباشند که در سورس سایت داخل تگ head قرار میگیرند

لینک زیر را هم مطالعه کنید بسیار مفید و ارزشمند است

http://www.joomina.ir/seo-tools/655-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2-5.html

البته افزونه اش برای جوملا 2.5 میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون ولی اضافه کردم ولی تو سایت کد رو نشون یداد و عمل نکرد اگر می شود کد کاملشو زحمت بکشید بزارید من قرارش بدم تو سایتم

لینک به ارسال

با سلام

متوجه سوالتون نشدم

اگر از اون افزونه استفاده کردید ، در پست شماره 2 خدمتتون عرض کردم برای جوملا 2.5 میباشد اما مسیر تاپیک ، جوملای شما رو چیز دیگری میگه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

متوجه سوالتون نشدم

اگر از اون افزونه استفاده کردید ، در پست شماره 2 خدمتتون عرض کردم برای جوملا 2.5 میباشد اما مسیر تاپیک ، جوملای شما رو چیز دیگری میگه

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون میخواستم فرق برچسب ها با کلمات کایدی را بدونم در کل

لینک به ارسال

با سلام

کلمات کلیدی ، کلماتی هستند که خاصیت لینک بودن رو ندارند و فقط جنبه نمایشی برای خزنده ها را دارند و معمولا" در داخل تگ head بصورت زیر قرار میگیرند

<head>
<meta name="keywords" content="keyword1, keyword2, keyword3" />
</head>

تگها (برچسبها) ، همون کلمات کلیدی هستند با این فرق که خاصیت لینک رو دارند و مشابه عملکرد مطالب مرتبط رفتار میکنند

به همین دلیل موتورهای جستجو اهمیت بیشتری به تگها میدهند

اگر شما در صفحه ای از تگها استفاده کرده باشید ، وقتی خزنده موتورجستجو وارد اون صفحه میشه ، تگها رو هم به عنوان کلمات کلیدی شناسایی میکنه و هم لینک تگها رو دنبال میکنه و با مطلب جاری در یک دسته قرار میده که باعث بهبود رتبه سایت میشه

اما اگر در صفحه ای فقط از کلمات کلیدی استفاده کرده باشید ، خزنده فقط کلمات کلیدی رو میخونه و اگر احیانا" لینکی هم داخل مطلب قرار داده باشید ، لینک رو هم دنبال میکنه ، در غیر اینصورت تا همین حد کارش تمومه

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

با سلام

با عرض معذرت از اینکه بحث جدیدی رو آغاز نکردم ، می خواستم مطلب قابل فهم تر باشه ؛

من به آدرسی که برای آن پلاگین گذاشته بودید مراجعه کرده و آین پلاگین را نصب کردم.

من دقیقا آن مشکلی که در بحث "canonical یا لینک استاندارد" بود رو دارم و خیلی خوشحال شدم که یک چنین

راه حلی برای این مشکل وجود دارد،.

اما بعد از نصب این افزونه که تا 3 الی 4 دقیقه داشتم google رو جستجو میکردم، مشکل سر جاش بود. حالا خواستم ببینم که:

1. باید برای حل این مشکل چکار کنم؟

2. من در سئو مهارت زیادی ندارم و تا الآن با روش های کلیدواژه و متاتگ ها کار به جایی نرسیده ،برای بالا بردن مهارت در سئو و بالا بردن رتبه سایت در گوگل و در کل در سایر مرورگرها باید چکار کنم؟

3. من یکی از اطلاعیه های گوگل رو که مطالعه می کردم یه جایی نوشته بود که هیچ افزونه ای رو برای بهینه سازی

سایت تایید نمی کنیم ؛ حالا چطور ایت که شما این افزونه را تایید کرده اید؟

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

مورد اول رو نمیشه برحسب دقیقه سنجید بهتره مقیاس هفته یا ماه رو درنظر بگیرید . بستگی به محبوبیت سایتتون نزد گوگل داره که چقدر طول بکشه . فقط باید صبور باشید

برای موارد بعدی هم داخل تالار و هم داخل نت مباحث زیادی هست که میتونید جستجو کنید . انجمنهای تخصصی هم در باب سئو در داخل نت هست که میتونید از اونها هم استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

دو مسئله:

1. پس دیگه لازم نیست خودم از بصورت دستی کلمات کلیدی و توضیحات مطلب رو وارد کنم ، و میتونم به این افزونه اعتماد کنم ، درسته؟

2. درباره اینکه با نصب این افزونه مشکل "canonical یا لینک استاندارد" حل نشده هم آیا باید صبر کرد یا افزونه درست کار نکرده؟ و اگه درست کار نکرده باید برای درست کار کردن این افزونه چکار کرد؟ و اگه نمیشه کاری کرد راه حل چیست؟

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

با سلام

لطفا" اسپم نکنید !

1 - بله درسته . دیگه نیازی به تنظیم دستی موارد مربوطه نیست

2 - من فکر میکنم هنوز با مفهوم دقیق این نکته آشنا نشده اید ، در این تکنیک قرار نیست که همه لینکها بصورت canonical شناخته بشن

فقط باید یک لینک از یک موضوع که با چند لینک شناخته میشه به اینصورت معرفی شود

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

نکته اول اینکه من اسپم نکردم و اصل مطلب رو بیان کردم

ونکته دوم هم اینکه من کاملا می دانم مفهوم canonical چیست و اتفاقا شما سوال من رو متوجه نشدید ، من گفتم آیا این مشکلی که برای لینک ها بوجود آمده(که برای من هم هست) از طریق این افزونه و با فعال کردن canonical حل می شود یا خیر

همین

لینک به ارسال

با سلام

پست اسپم ضرورتی به باقی موندن نداره . فلذا اون پست رو حذف کردم که شما در حال حاضر اون پست رو نمیبینید

نقل قول :

نکته دوم هم اینکه من کاملا می دانم مفهوم canonical چیست و اتفاقا شما سوال من رو متوجه نشدید ، من گفتم آیا این مشکلی که برای لینک ها بوجود آمده(که برای من هم هست) از طریق این افزونه و با فعال کردن canonical حل می شود یا خیر

همین

فکر کنم یه مقدار سوال و جوابها رو اشتباه متوجه شدید . این همون سوال اولتونه در هر حال چیزی که میگید من همون اول هم پاسخش رو دادم

به نقل از پست شماره 10 :

بله درسته . دیگه نیازی به تنظیم دستی موارد مربوطه نیست

اون مورد دوم رو در پاسخ به سوال دومتون اشاره کردم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...