رفتن به مطلب
poroje

رفع ارور عجیب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من بدون اینکه تو سایتم تغییرات ایجاد کنم این اتفاق برام افتاده لطفن راهنمایی کنید

سلام دوستان من بطور اتفاقی و بدون اینکه تغییراتی تو سایتم اعمال کنم این ارور برام پیش اومده باید چیکار کنم؟

nt/html/renderer/module.php</b> on line <b>84</b><br />
<br />
<b>Strict Standards</b>:  Non-static method JFactory::getConfig() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in <b>............./libraries/joomla/application/application.php</b> on line <b>384</b><br />
<br />
<b>Strict Standards</b>:  Non-static method JRegistryFormat::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in <b>............./libraries/joomla/registry/registry.php</b> on line <b>373</b><br />
<br />
<b>Strict Standards</b>:  Non-static method JFilterInput::clean() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in <b>............./libraries/joomla/registry/format.php</b> on line <b>45</b><br />
................................

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

کش جوملا رو پاک و دوباره تست کنید

بپرسید مدیران در سرور تغییراتی ندادن

متاسفانه پاسخگو نیستن

حتا سایتو پاک کردم بک آپ رو دوباره ریختم بازم همونجوریه لطفا کمکم کنید

لینک به ارسال

درود بر شما

به احتمال قوی مشکل باید از هاست باشه

در این لینک می توانید انواع روش های ذکر شده را تست کنید ببینید کدومش برای شما کار می کنه

http://forum.joomla.org/viewtopic.php?p=2341591

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...