رفتن به مطلب
امیر12

مشکل بعداز مهاجرت از جوملای 1.5 به جوملای 2.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام من طبق اموزش که در سایت بود رفتم جلو و کار ولی بعداش این ارور در سایت نمایش داده می شه

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/public_html/libraries/joomla/access/access.php on line 409

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/public_html/libraries/joomla/plugin/helper.php on line 59

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/public_html/libraries/joomla/plugin/helper.php on line 59

Fatal error: Cannot redeclare utf8_strlen() (previously declared in /home/public_html/libraries/phputf8/mbstring/strlen.php:26) in /home/public_html/libraries/phputf8/mbstring/core.php on line 28

وقتی هم می خواهم وارد مدیریت جوملا بشوم این ارور را می ده

Fatal error: Cannot redeclare utf8_strlen() (previously declared in /home/public_html/libraries/phputf8/mbstring/strlen.php:26) in /home/public_html/libraries/phputf8/mbstring/core.php on line 28

دوستان راهنمایی می کنند این مشکل چه طوری برطرف میشه با تشکر 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

منظورم این بود از چه افزونه ای برای ارتقاء استفاده می کنید؟

و نوع هاست شما چیست؟

لینک به ارسال

من از افزونه jupgrade استفاده کردم اول امدم جوملام بااین افزونه بروز کردم که شد جوملای 2.5.6 و بعداش هم امدم جوملام ا ارتقا دادم و بعد از ارتفا به این مشکل برخوردم

لینک به ارسال

امدم این فایل دانلود کردم

Joomla_2.5.x_to_2.5.11-Stable-Patch_Package.zip

توی سی پنل فایل دانلود شده را اکسترکت کردم

لینک به ارسال

درود بر شما

کار شما برای جوملا 2.5 کاملن اشتباه هست

برای ارتقاء در جوملا 2.5 فقط باید از طریق نصب و حذف بسته بروز رسانی را نصب کنید بهترین روش آن هم نصب از طریق پوشه می باشد چون فایل ها با سرعت بالا و با اطمینان جایگزین می شود

شما یکبار downgrade کنید و دوباره بسته بروز رسانی جوملا 2.5.11 را از سایت جومینا دریافت و طبق گفته های بنده نصبش کنید

آن روشی که شما انجام دادید برای جوملا 1.5 مرسوم بود ولی برای 2.5 کاملن فرق داره

توضیحات لازم داده شد

لینک به ارسال

دوست عزیز من نمی توانم وارد پوشه مدیریت جوملام بشم بالا نوشتم وقتی می خواهم وارد فولدر adimistrator بشوم چه اروری می ده الان  حالا چی کار کنم بیام جوملای 1.5.26 از دوباره نصب کنم یا باید جوملای  2.5.6نسخه کاملشو دانلود کنم وروی هاست اکسترکت کنم

لینک به ارسال

درود بر شما

یکبار به نسخه 2.5.6 downgrade کنید باید خطا ها رفع بشه

بعد که رفع شد این کار رو بکنید

می تونید بگید بک آپ سایت تون به آخرین باری که در 2.5.6 بودید بر گردانده بشه بعد ارتقاء بدید

لینک به ارسال

نه متاسفانه مشکلم با downgrad حل نشد والان این ارور ها را می ده

وقتی ادرس سایتو می زنم

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /homepublic_html/libraries/joomla/application/menu.php on line 63

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/public_html/includes/application.php on line 465

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/public_html/templates/beez_20/index.php on line 119

و وقتی می خواهم وارد فولدر  administrator بشوم ارور زیر را میده

Fatal error: Call to a member function login() on a non-object in /home/public_html/administrator/components/com_login/admin.login.php on line 64

لینک به ارسال

با سلام

بهترین کار اینه که بک آپ نسخه سالم از جوملاتون رو بازگردانی کنید و مجددا" ارتقا بدید

همانطور که جناب میری هم فرمودند اشکال کارتون همون پست شماره 7 میباشد

ساختار جوملا 2.5 نسبت به جوملا 1.5 کلا تغییر کرده و بروزرسانی از طریق اکسترکت کردن جواب نمیده و مشکل ساز هم میشه چون لازمه تغییراتی هم در دیتابیستون صورت بگیره

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

جناب صفرعلی واقعا امکان این ندارم که بخواهم بک اب قبلی را بازگردانی کنم 

مهم هم برام مطالب سایت هست اگر بتوانم مطالب سایتم به داشته باشم می ایم اصلا جوملا دوباره نصب می کنم :( :(

لینک به ارسال

درود بر شما

بک آپ گرفتن از مطالب جوملا را جستجو کنید

دقت کنید از مطالب و مجموعه ها باید بک آپ بگیرید

بارها توضیح داده شده

بعد نصب دوباره جوملا که آخرین راه شما می تونه باشه بک آپ مطالب رو ایمپورت می کنید و جایگزین خواهد کرد

لینک به ارسال

با سلام

اگر بعد از اینکه اون کاری رو که در پست شماره 7 انجام دادید نصب یا حذف افزونه یا هر کار دیگری که باعث تغییر در دیتابیستون بشه انجام ندادید این یعنی اینکه دیتابیستون هنوز دست نخورده هست و هنوز امیدی هست

در اینصورت در پوشه ای جدید و دیتابیسی جدید یک جوملا 2.5.6 نصب کنید (بدون نصب اطلاعات نمونه) بعد تمام افزونه هایی رو که قبلا استفاده میکردید رو نصب کنید نیازی به تنظیم مجدد افزونه هاتون نیست

در انتها کافیست که در فایل کانفیگ اطلاعات دیتابیس سابق رو تنظیم کنید و تمام !

بعد میتونید با استفاده از بسته بروزرسانی جوملا 2.5.11 تیم جومینــــــا از قسمت مدیریت افزونه ها بسته را همانند یک افزونه نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

من امدم از دیتا بیس این طوری بک اب گرفتم

j25_categories
j25_content

j25_content_details
j25_content_frontpage
j25_content_rating
jos_sections

من الان یک مشکل یگه هم دارمsections پسوندش یک چیزی دیگه هست و بقیه موارد یک پسوند دیگه داره

الان می خواهم این طوری بک اب بگیرم با این تنظیمات درسته

1a.png

2b.jpg

3a.png
بعد حالا این طوری export بگیریم بعدا شمن امدم تو جوملای 2.5 که ساخته بودم در قسمت دیتا بیسش import زدم فایل import شد ولی هیچ کدام از مطالب قبلی سایت توش نبود نباید موقع import کار خاصی بکنی

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز موقع کار کردن با دیتابیس باید خیلی دقت کنید

اون جدولی رو که به نام j25_content_details فرمودید در اصل j25_contact_details میباشد که مربوط به جدول تماسها میباشد

وجود پیشوندهای مختلف در یک دیتایس به این معنی هست که جوملاهایی که نصب کردید یا مهاجرت دادید همگی از همون دیتابیس استفاده کردند

اگر میخواهید بک آپ بگیرید از این جداول بک آپ بگیرید

j25_categories
j25_content
j25_content_frontpage
j25_content_rating

بعد یک جوملای جدید در یک پوشه جدید و دیتابیس جدید نصب کنید و سپس همین جداول رو در دیتابیس جدید حذف کنید و بک آپ این جداول را ایمپورت کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

من امدم با توجه به عکس بالا از 4 مورد ذکر شه بک اب گرفتم

و جوملای 2.5.6 نصب کردم اون چهار تا کتگوری پاک کردم

و 4 تای که بک اب گرفته بودم import کردم الان مثل این عکس شده

وقتی هم وارد فولدر administrator میشوم یوزر و پسورد را می زنم

این ارور را نوشته

Table 'puaw_test.yn4zu_content' doesn't exist SQL=SELECT a.id,
a.title, a.checked_out, a.checked_out_time, a.created, a.hits,l.title
AS language_title,uc.name AS editor,ag.title AS access_level,c.title AS
category_title,ua.name AS author_name
FROM yn4zu_content AS a
LEFT JOIN `yn4zu_languages` AS l ON l.lang_code = a.language
LEFT JOIN yn4zu_users AS uc ON uc.id=a.checked_out
LEFT JOIN yn4zu_viewlevels AS ag ON ag.id = a.access
LEFT JOIN yn4zu_categories AS c ON c.id = a.catid
LEFT JOIN yn4zu_users AS ua ON ua.id = a.created_by
ORDER BY a.hits DESC LIMIT 0, 5

7a.jpg

لینک به ارسال

با سلام

خب این دلیلش کاملا" واضح هستش

شما پیشوند جداول اصلیتون yn4zu هستش

اما جداولی رو که ایمپورت کردید پیشوندشون هنوز j25 هستش

کافیه روی جداولی که ایمپورت کردید به نوبت کلیک کنید و به تب Operation بروید و از اونجا در فیلد نام جدول قسمت پیشوند رو به پیشوند اصلی ویرایش کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

ضمن تشکر از همه دوستان و عزیزان که به صورت گام به گام برای رفع مشکل کمک و راهنمایی کردن من توانستم مطالب سایتم را برگردانم :lol::)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...