رفتن به مطلب
dareush

توسعه فیلد های سیستم پرداخت بانک ملت

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سیستم بسیار کارای بانک ملت رو نصب کردم ولی نیاز به فیلد های بیشتری برای ثبت سفارس دارم واینکه لازمه یکی دو فیلد فعلی حذف بشه کسی

می دونه چطوری میتونم این تغییرات رو انجام بدم؟  کسی می تونه کمک کنه؟

واینکه چطوری میتونم یک فیلد داشته باشم برای درج کد تخفیف که اگر کسی اون کد خاص رو وارد کرد بعد از اعمال تخفیف وارد محیط پرداخت بشود؟

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لطفا هر سوال را فقط در یک تاپیک پیگیر باشید / تاپیک تکراری حذف گردید !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سیستم بسیار کارای بانک ملت رو نصب کردم ولی نیاز به فیلد های بیشتری برای ثبت سفارس دارم واینکه لازمه یکی دو فیلد فعلی حذف بشه کسی

می دونه چطوری میتونم این تغییرات رو انجام بدم؟  کسی می تونه کمک کنه؟

واینکه چطوری میتونم یک فیلد داشته باشم برای درج کد تخفیف که اگر کسی اون کد خاص رو وارد کرد بعد از اعمال تخفیف وارد محیط پرداخت بشود؟

سلام

در مورد سؤال اول:

نیاز به کد نویسی داره.

در فولدر components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl فایل default.php رو می تونید ویرایش کنید. (فیلدهای مورد نظر رو می تونید اضافه و یا حذف کنید) و برای ثبت در پنل مدیریت سایت فایل joominamellat.php  در همون فولدر رو ویرایش کنید.

سؤال دوم هم به برنامه نویسی PHP و MySQL نیاز داره.

امیدوارم مفید باشه

یا علی

لینک به ارسال

سلام

در مورد سؤال اول:

نیاز به کد نویسی داره.

در فولدر components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl فایل default.php رو می تونید ویرایش کنید. (فیلدهای مورد نظر رو می تونید اضافه و یا حذف کنید) و برای ثبت در پنل مدیریت سایت فایل joominamellat.php  در همون فولدر رو ویرایش کنید.

سؤال دوم هم به برنامه نویسی PHP و MySQL نیاز داره.

امیدوارم مفید باشه

یا علی

متشکر از پاسختون مسئله اینجاست که اگر بنده فیلدی رو در دیفالت اضافه کنم نیاز هست در پایگاه داده جدولی رو ایجاد کنم ؟

لینک به ارسال

متشکر از پاسختون مسئله اینجاست که اگر بنده فیلدی رو در دیفالت اضافه کنم نیاز هست در پایگاه داده جدولی رو ایجاد کنم ؟

سلام

نه نیازی نیست. چون اون فیلد پست میشه به فایل joominamellat.php و در این فایل می تونید مقدار فیلد مورد نظر رو به متغیر description اضافه کنید تا در پایگاه داده در ستون description ذخیره بشه.

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...