رفتن به مطلب
mortaza_max

درخواست کامپوننت sobipro

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان کامپوننت فارسی شده و راستچین شده

sobipro

رو کسی داره.

فارسی شدش تو نت هست ولی راستچین نشده و این اصلا فایده نداره. اگه کسی راستچین شدشو داره لطفا لینک بده ممنون.

من که هرکاری واس راستچین کردنش کردم تا دو-سه روز راستچین شد ولی بعدش دوباره همون آش و همون کاسه . بعد چپ چین شد!!!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان من هرچی این کامپوننت رو در کدهای Css تغییرات ایجاد میکنم آخه دو روز بعد دوباره بر میگرده به حالت اولش !!!! کلافه ام کرده...

وقتی قیمت رو فارسی تایپ میکنم به این شکل میاره00000055 00 

میرم کدشو پیدا میکنم و ltr میکنم و درست میشه ولی بعد دوروز که میگذره دوباره بر میگرده شکل اولش. چیکار کنم؟؟؟

قسمت ورود مطالب توسط کاربران هم چپ چین هست از طریق کدهای مربوطه اش میرم راست به چپ میکنم ولی بعد دو روز دوباره بر میگرده حالت اولش....  تو رو خدا کمک کنید. 

لینک به ارسال

اینم از عکس قسمتهایی که میگم. دوستان مدیر و حرفه ای فک کنم این کامپوننت در جومینا هم هست لطفا این مشکل رو بر طرف کنید.

e5674_Untitled1.jpg

قسمت 2=>

r4227_Untitled2.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...