رفتن به مطلب
parniyan

پلاگین ویرچومارت

پست های پیشنهاد شده

سلام من  ویرچومارتو ازسایت جومینا دانلود کردم الان توی اجرا پلاگین حمل ونقل میخاد ومیگه روش حمل ونقل باید تعیین بشه

این پلاگین اسمش چیه وازکجا باید دانلود بشه توی جومینا نبود برای دانلود توی الحاقات ویرچومارت میشه لطفا اسمشوبگین یا لینکشو برای داتلد

بذارین

مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من  ویرچومارتو ازسایت جومینا دانلود کردم الان توی اجرا پلاگین حمل ونقل میخاد ومیگه روش حمل ونقل باید تعیین بشه

این پلاگین اسمش چیه وازکجا باید دانلود بشه توی جومینا نبود برای دانلود توی الحاقات ویرچومارت میشه لطفا اسمشوبگین یا لینکشو برای داتلد

بذارین

مرسی

سلام

میشه لطفا یه نفر منو توی این زمینه راهنمایی کنه یعنی هیچ کس این مشکلو موقع نصب ویرچومارت فارسی جومینا نداشته ؟

لطفا اگه میشه یه لینک ویرچومارت کامل یا اینکه این پلاگین حمل ونقل برای شیوه حمل ونقلو یه نفر بذاره

یااینکه بگین من باید چیکار کنم این پلاگینو کسی نداره روی جوملا  2.5؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

میشه لطفا یه نفر منو توی این زمینه راهنمایی کنه یعنی هیچ کس این مشکلو موقع نصب ویرچومارت فارسی جومینا نداشته ؟

لطفا اگه میشه یه لینک ویرچومارت کامل یا اینکه این پلاگین حمل ونقل برای شیوه حمل ونقلو یه نفر بذاره

یااینکه بگین من باید چیکار کنم این پلاگینو کسی نداره روی جوملا  2.5؟

ممنون

سلام من در مورد ویرچومارت جندتا سوال دارم اكه مي تونيد راهنمايي كنيد

با تشكر

1-تك ستونه نشون دادن محصولات

2-منوي سبد خريد را جطور ميشه تنظيم كرد كه كجاي صفجه نشون بده مثه يه مازول كه تنظيم ميكنيم در موقعيت فلان نشون بدهد

ممنون

sg.ghadr@gmail.com

لینک به ارسال

نقل قول :

سلام من در مورد ویرچومارت جندتا سوال دارم اكه مي تونيد راهنمايي كنيد
با تشكر
1-تك ستونه نشون دادن محصولات
2-منوي سبد خريد را جطور ميشه تنظيم كرد كه كجاي صفجه نشون بده مثه يه مازول كه تنظيم ميكنيم در موقعيت فلان نشون بدهد

با سلام

سوال جدید در تاپیک جدید . قوانین....!

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...